יש לכם על מי לסמוך - בהתחייבות!

חדש! תשלום תביעות מהיר ב-bit

בביטוח ישיר קל יותר לחזור לשגרה! שמחים לבשר שמהיום תוכלו לקבל בקלות ובמהירות את החזרי התביעה באמצעות אפליקציית bit

למידע נוסף

יותר זמינות אנחנו
כאן בשבילכם 24/7

הייתם מעורבים בתאונה? אצלנו בביטוח ישיר תוכלו ליהנות ברגע האמת ממענה אנושי 24/7 במספר 03-5555555 וגם לדווח עליה On-Line בקלות מכל מקום!

צפו בסרטון קצר

יותר נותני שירות איכותיים

800 מוסכים, שמאים, שירותי גרירה, שרברבים ורופאים – כולם נבחרו על ידינו בקפידה על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר ברגע האמת

שאלות ותשובות

לא. כאשר ניגשים למבחן רישוי שנתי (טסט) צריכים להציג רישיון רכב בתוקף, תעודת זהות של בעל הרכב (או ייפוי כוח שלו) וביטוח חובה בתוקף. ללא אחד מאלה, הרכב לא יורשה להיכנס לביצוע מבחן הכשירות במסלול שבמכון הרישוי. 
כיסוי נהג צעיר זמני מאפשר לך להוסיף תחת פוליסה קיימת נהג צעיר באופן זמני על מנת שיוכל לנהוג ברכב המשפחתי, במקום לרשום אותו כנהג נוסף למשך כל התקופה. על ידי כך ניתן לחסוך את העלות הגבוהה של ביטוח שנתי לנהגים צעירים.
אירוע ביטוחי הוא אף פעם לא חוויה נעימה בלשון המעטה, כל שכן כשמדובר בתאונת דרכים. על מנת להפחית אי וודאות ולחסוך זמן יקר בתהליך, אנו ממליצים להיכנס לעמוד תביעות ביטוח רכב באתר על מנת לקבל מידע מקדים. בשטח תוכלו להיעזר באפליקציית "רגע האמת" ולאסוף בעזרתה מידע חיוני לפתיחת תביעה, בהמשך מנהל תיק תביעה ילווה אתכם (Total Care) ותוכלו להתעדכן כל העת במצב התביעה שלכם באמצעות שירות MY STATUS הפעיל באזור הלקוחות הקיימים. רוצים לדווח לנו טלפונית על תאונה בה הייתם מעורבים? חייגו מכל טלפון למוקד הטיפול בתביעות שלנו (03-5555545).

שאלות ותשובות

בעיקרון לא. אתם חופשיים להחליט אם ברצונכם לבטח או לא ואם כן, לערוך ביטוח רק למבנה הדירה או רק להתכולה שבה, אולם מומלץ לבטח מפני נזקים לשניהם - רק כך תוכלו להיות בטוחים כי ביתכם מכוסה באופן מיטבי מפני כל הסכנות הקיימות בדירה וגם תוכלו ליהנות מהנחה נוספת בעלות הביטוח.
לא. ביטוח המשכנתא נועד למעשה להגן על הבנק ממצב בו לא יתאפשר לך להחזיר לו את הלוואת המשכנתא שלקחת. כפועל יוצא מכך, הוא מורכב מביטוח מבנה וביטוח חיים ומפצה עד לגובה ההלוואה שנלקחה בלבד (ולא שווי הנכס כולו). נוסף על כך, סוג ביטוח זה לא מורכב מביטוח תכולה כלל, שהוא כידוע אחד משני המרכיבים העיקריים של ביטוח דירה. 
על מנת להפחית אי וודאות ולחסוך זמן יקר בתהליך, אנו ממליצים להיכנס לעמוד תביעות ביטוח דירה באתר על מנת לקבל מידע מקדים. כדי לדווח לחברת הביטוח על הנזק, חייגו מכל טלפון למספר 03-5555545 למוקד הטיפול בתביעות שלנו סמוך ככל הניתן למועד המקרה עצמו ומסרו פרטים. מכאן, הנציגים המיומנים כבר ינחו אתכם בדיוק כיצד לפעול על מנת לקבל את הפיצוי ולחזור לשגרה בהקדם האפשרי.

שאלות ותשובות

אין חוק המחייב לעשות ביטוח נסיעות כאשר יוצאים מגבולות המדינה. עם זאת, נסיעה לחו"ל - בין אם לצרכים עסקיים ובין אם לטובת חופשה - טומנת בחובה גם לא מעט סיכונים. ביטוח נסיעות לחו"ל יקנה לכם שקט נפשי בעת העלייה למטוס בעצם הידיעה שיהיה מי שיעמוד לצדכם במקרה הצורך.
אם נתקלתם במקרה חירום כלשהוא, כל שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר למוקד החירום של פמי פרימיום הזמין 365 ימים בשנה, 24 שעות (03-5688519) ונציגנו ינחו אתכם איך לפעול בדרך הטובה ביותר למען פתרון המצב.

שאלות ותשובות

כן, ביטוח המשכנתא מחויב מתוקף החוק. הסיבה לכך היא שהמשכנתא היא הלוואה ארוכת טווח אשר ניתנת לצורך רכישת דירה למגורים. הלוואה זו מכסה את הפער שבין עלות הנכס לבין ההון העצמי שיש ברשות הלווה. ביטוח משכנתא נועד על מנת להבטיח את החזר ההלוואה כסדרה ויופעל במידה ונגרם נזק לנכס עצמו, או לחליפין כאשר אחד הלווים נפטר וכפועל יוצא מכך, קיים חשש לאי יכולת פירעון ההלוואה בעתיד.
ביטוח המשכנתא כולל שני מרכיבים ביטוחיים – ביטוח מבנה וביטוח חיים. ביטוח המבנה מגן על הבנק מפני נזקים שפוגעים במבנה הבית ובערכו כמשכון כגון הצפה, שריפה, פגעי מזג אוויר, רעידות אדמה, מעשי זדון ועוד. ביטוח החיים למשכנתא נועד על מנת להבטיח לבנק את החזר יתרת ההלוואה במידה ואחד הלווים נפטר וכפועל יוצא מכך, קיים חשש לאי יכולת פירעון ההלוואה בעתיד.
ביטוח חיים למשכנתא מכסה מקרה של התאבדות של המבוטח החל מהשנה השנייה. ביטוח ישיר תהיה פטורה מלשלם את תגמולי הביטוח אם מות המבוטח נגרם עקב התאבדותו בשנת הביטוח הראשונה, בין אם המבוטח היה שפוי בדעתו ובין אם לא.

שאלות ותשובות

לא. כאשר ניגשים למבחן רישוי שנתי (טסט) צריכים להציג רישיון אופנוע בתוקף, תעודת זהות של בעל האופנוע (או ייפוי כוח שלו) וביטוח חובה בתוקף. ללא אחד מאלה, האופנוע לא יורשה להיכנס לביצוע מבחן הכשירות במסלול שבמכון הרישוי.
מומלץ לתקן נזקים שנגרמו לאופנוע שלכם באמצעות מוסכי הסדר וליהנות מהשתתפות עצמית מופחתת. מוסכים אלה הינם בעלי סטנדרט מקצועי גבוה בפריסה ארצית והם נבחרו בקפידה על ידינו ומדורגים לאיכות השרות על ידי לקוחותינו. 
על מנת לדווח לנו על תאונה בה הייתם מעורבים, חייגו מכל טלפון למוקד הטיפול בתביעות שלנו (03-5555545) סמוך ככל הניתן למועד המקרה עצמו ומסרו פרטים אודות התאונה. מכאן, הנציגים המיומנים שלנו כבר ינחו אתכם כיצד לפעול.

שאלות ותשובות

ביטוח חיים מקנה למשפחת המבוטח פיצוי במקרה של פטירתו על מנת שאלו יוכלו לשמור על רמת החיים שלהם כפי שהייתה טרם האובדן. מבדיקות שערכנו גילינו שמרבית מהציבור הישראלי נמצא במצב המכונה תת ביטוח, במילים פשוטות אם חס וחלילה קורה לכם משהו קיים חשש סביר שביטוח החיים שלכם לא מספיק וזה אומר שהמשפחה שלכם תספוג מעבר למכה הישירה והאבדן גם פגיעה דרמטית ברמת החיים. ביטוח חיים משלים בא לפתור בדיוק את זה, בעלות של החל מכמה עשרות שקלים בחודש אתם מקבלים ביטוח חיים פרטי נוסף המבטיח את עתיד המשפחה ומאפשר לכם לישון בשקט!
ביטוח מנהלים הוא פתרון מקובל ונפוץ שכולל בתוכו גם מרכיב של ביטוח חיים, אבל רוב הסיכויים שהביטוח הזה לא באמת מספיק והמשפחה שלכם לא תהיה מכוסה אם חס וחלילה יקרה לכם משהו. בקיצור ביטוח מנהלים זה יופי, אבל מאוד יתכן שאתם צריכים גם ביטוח חיים משלים.
אירוע ביטוחי אינו חוויה נעימה באופן כללי, קל וחומר כשמדובר בביטוח חיים. על מנת לדווח לחברת הביטוח, חייגו מכל טלפון למספר 03-5555555 ופנו למוקד הטיפול בתביעות שלנו סמוך ככל הניתן למועד המקרה עצמו ומסרו פרטים. מכאן, הנציגים המיומנים כבר ינחו אתכם בדיוק כיצד לפעול על מנת לקבל את הפיצוי ולחזור לשגרה בהקדם האפשרי. על מנת להפחית אי וודאות ולחסוך זמן יקר בתהליך, אנו ממליצים להיכנס לעמוד תביעות ביטוח חיים באתר על מנת לקבל מידע מקדים. 

שאלות ותשובות

שב"ן, ראשי תיבות עבור "שירותי בריאות נוספים", הוא מונח המתייחס לשירותים רפואיים שקופת החולים מציעה למבוטחיה בנוסף על השירותים הרפואיים הבסיסיים שהיא נותנת להם מתוקף חוק ביטוח בריאות ממלכתי. בדרך כלל מדובר בשירותים כגון רפואת שיניים, רפואה משלימה, בדיקות תקופתיות ועוד. 
עלות הביטוח נקבעת בהתאם לנתוני המבוטח - מין, גיל, עיסוק, תחביבים ומצב רפואי במעמד רכישת הביטוח. ביטוח ישיר מתחייבת למחיר של עד 35% פחות ממחירי המתחרים וכשזה בא ביחד עם השירות המנצח בית חולים אסותא - אין סיבה להתלבטות. 
תקופת אכשרה היא תקופה בה הביטוח בתוקף אך המבוטח אינו יכול לתבוע את תגמולי הביטוח במצב של מקרה ביטוחי. תקופת האכשרה בביטוח בריאות עומדת לרוב על 90 יום.

שאלות ותשובות

תאונה מוגדרת כאירוע פתאומי, מקרי ובלתי צפוי שנגרם במישרין וללא תלות בגורמים אחרים, על ידי גורם חיצוני, ושתוצאתו הישירה היא חבלה או פגיעה גופנית במבוטח.
מכיוון וכל אחד מאיתנו חשוף לתאונות בלתי צפויות במסגרות השונות, ביטוח תאונות ומחלות מתאים לכל אדם. גיל ההצטרפות לפוליסה הוא 3-70 והפוליסה עצמה ממשיכה עד גיל 85.
בניגוד לחברות ביטוח אחרות שעושות שימוש ב"טבלאות נכות" משל עצמן, בביטוח ישיר קביעת אחוזי הנכות נעשית על ידי מומחה רפואי לתחום הנכות האמורה, ובהתאם לטבלאות אובייקטיביות של שיעורי הנכות שבחלק א' לתוספת לתקנה 11 של תקנות הביטוח הלאומי (קביעת דרגת נכות לנפגעי עבודה), התשט"ז 1956.

שאלות ותשובות

פוליסת ביטוח עסק כוללת ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק, ולצידם מגוון כיסויים נוספים: ביטוח אובדן הכנסה, חבות מעבידים, רכוש בהעברה, מערכות ממוחשבות ומאגרי מידע ועוד. ניתן לרכוש את כל הפרקים או את חלקם בהתאם לבחירתכם.
אירוע ביטוחי אינו חוויה נעימה, במיוחד כשמדובר בעסק שמספק לכם את הכנסה שוטפת. על מנת לדווח לחברת הביטוח, חייגו מכל טלפון למספר 03-5555555 ופנו למוקד הטיפול בתביעות שלנו סמוך ככל הניתן למועד המקרה עצמו ומסרו פרטים. מכאן, הנציגים המיומנים כבר ינחו אתכם בדיוק כיצד לפעול על מנת לקבל את הפיצוי ולחזור לשגרה בהקדם האפשרי. על מנת להפחית אי וודאות ולחסוך זמן יקר בתהליך, אנו ממליצים להיכנס לעמוד תביעות ביטוח עסק באתר על מנת לקבל מידע מקדים. 
כיסוי אחריות כלפי צד ג' בעסק מכסה נזק תאונתי לגוף ולרכוש של צד ג' אשר ארע כתוצאה מרשלנות בעל העסק או עובדיו.

שאלות ותשובות

חסכון פיננסי הוא הכנסה פנויה, כלומר שלא דרושה למחיה השוטפת, הנמסרת או מופקדת בידי גוף מוסמך. ישנם חוסכים השומרים את כספם "מתחת לבלטות", אבל הסטת הכסף לפוליסת חיסכון ייעודית, כמו חיסכון ישיר, מונעת שימוש בכסף לצרכים שוטפים, כך הוא נשמר לעת הצורך ובמקרים רבים – אף צובר רווח נוסף עם השנים. בין המטרות הפופולריות לחיסכון ניתן למנות שיפוץ הבית, רכישת רכב או דירה, מימון לימודים לילדים, טיול בחו"ל ועוד.
כל הורה שואף שיהיו בידיו אמצעים שיעזרו לילדיו לממש את חלומותיהם ושאיפותיהם, מאחר ומדובר בסכומים לא מבוטלים חשוב מאוד להתחיל לחסוך מדי חודש כבר עם הולדת הילד. תכנית חיסכון לילדים נותנת מענה לכך ומבטיחה את עתיד ילדיכם.
מדובר במוצרים משלימים – פוליסת חיסכון היא חיסכון לטווח ארוך שתפקידו להבטיח את מצבכם הכלכלי בעתיד, בעוד שביטוח חיים נועד למנוע הסתבכות כלכלית של יקיריכם במקרה מוות, בכך שהוא מקנה להם פיצוי בכדי שיוכלו לשמור על רמת החיים שלהם כפי שהייתה טרם האובדן.

חיפוש פוליסות וטפסים

חיפוש לפי:

איתור נותני שירות

חיפוש לפי:
*לתשומת ליבך! מומלץ להיכנס לאזור לקוחות קיימים ולבדוק את שם נותן השירות המצוין במפרט הפוליסה שלך להזמנת בעל המקצוע המתאים.
איתור נותני שירות
חיפוש לפי:
%title%
%raiting%
%text%