יותר ביטחון מפני
בעיות כלכליות

ביטוח חיים מבטיח לכל הורה הגנה כלכלית ומסייע בשימור רמת החיים של המשפחה גם לאחר שהגרוע מכול קרה.

 

קבלת הצעה במהירות
ובנוחות מירבית

הערוץ הדיגיטלי מאפשר לנו כחברה לחסוך במשאבים וכפועל יוצא מזה להציע לכם ביטוח חיים במחיר משתלם במיוחד. מלאו כבר עכשיו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה מותאמת אישית לביטוח חיים. 

לקבלת הצעה

יותר זמינות בסביבה
מרובת ערוצים 

אתם יכולים ליצור איתנו קשר בכל עת במגוון ערוצים: על ידי השארת פרטים כאן בעמוד, בצ'אט באתר, במייל, בפנייה למוקד הטלפוני וגם עמוד הפייסבוק.

שאלות על ביטוח חיים

ביטוח חיים מקנה למשפחת המבוטח פיצוי במקרה של פטירתו על מנת שאלו יוכלו לשמור על רמת החיים שלהם כפי שהייתה טרם האובדן. מבדיקות שערכנו גילינו שמרבית מהציבור הישראלי נמצא במצב המכונה תת ביטוח, במילים פשוטות אם חס וחלילה קורה לכם משהו קיים חשש סביר שביטוח החיים שלכם לא מספיק וזה אומר שהמשפחה שלכם תספוג מעבר למכה הישירה והאבדן גם פגיעה דרמטית ברמת החיים. ביטוח חיים משלים בא לפתור בדיוק את זה, בעלות של החל מכמה עשרות שקלים בחודש אתם מקבלים ביטוח חיים פרטי נוסף המבטיח את עתיד המשפחה ומאפשר לכם לישון בשקט!
ביטוח מנהלים הוא פתרון מקובל ונפוץ שכולל בתוכו גם מרכיב של ביטוח חיים, אבל רוב הסיכויים שהביטוח הזה לא באמת מספיק והמשפחה שלכם לא תהיה מכוסה אם חס וחלילה יקרה לכם משהו. בקיצור ביטוח מנהלים זה יופי, אבל מאוד יתכן שאתם צריכים גם ביטוח חיים משלים.
אירוע ביטוחי אינו חוויה נעימה באופן כללי, קל וחומר כשמדובר בביטוח חיים. על מנת לדווח לחברת הביטוח, חייגו מכל טלפון למספר 03-5555555 ופנו למוקד הטיפול בתביעות שלנו סמוך ככל הניתן למועד המקרה עצמו ומסרו פרטים. מכאן, הנציגים המיומנים כבר ינחו אתכם בדיוק כיצד לפעול על מנת לקבל את הפיצוי ולחזור לשגרה בהקדם האפשרי. על מנת להפחית אי וודאות ולחסוך זמן יקר בתהליך, אנו ממליצים להיכנס לעמוד תביעות ביטוח חיים באתר על מנת לקבל מידע מקדים. 
ביטוח חיים: כל מה שצריך לדעת על שאלוני הבריאות

שאלון ההצטרפות לביטוח חיים נראה לכם ארוך מדי? המדריך המלא למילוי השאלון באופן מקיף

המילון השלם לביטוח חיים

כמה עולה ביטוח חיים? האם ביטוח חיים וביטוח חיים למשכנתא זה אותו דבר? המילון שיעשה לכם סדר

כמה עולה ביטוח חיים?

ביטוח חיים זאת הדרך שלך לדאוג למשפחה גם כשלא תהיה שם לדאוג לה