על מה נדבר בכתבה? 

בשנים האחרונות רשת האינטרנט האיצה את הפיכתו של העולם לכפר גלובלי לכל דבר ועניין. ההתקדמות הטכנולוגית הולכת ומצמצמת את המרחקים הגיאוגרפיים בין בני האדם בקצוות השונים של הגלובוס. אם הכוונה המסורתית של הביטוי "כפר גלובלי" היה לאמצעי התקשורת והקדמה הטכנולוגית שמאפשרת לנו להגיע לכל מקום על גבי הגלובוס ביתר קלות, הרי שהמהפכה הדיגיטלית האיצה את התהליך. קביעה זו מקבלת משנה תוקף כאשר עוסקים בנסיעות לחו"ל וההכנות סביבן שנעשות כיום ביתר קלות באמצעות הרשת.

מיליוני ישראלים אורזים את המזוודה ועולים על מטוס מדי שנה. על פי נתונים רשמיים של המפקח על הביטוח, כ-85% מתוכם דואגים לשריין לעצמם מבעוד מועד ביטוח נסיעות לחו"ל, מוצר ביטוחי אשר מטרתו להגן עלינו כאשר אנחנו נמצאים מחוץ לגבולות המדינה. במסגרת זו, ביטוח הנסיעות מספק לנוסע מעטפת ביטוחית בשורה של נושאים כגון בריאות, ביטחון, אובדן תכולה ועוד.

מוצר ביטוחי אשר מטרתו להגן עלינו כאשר אנחנו נמצאים מחוץ לגבולות המדינה.

חברות הביטוח מציעות כיום מגוון מוצרים שונים בתחום כגון ביטוח נסיעות לתרמילאים (המתאים במיוחד לצעירים שיוצאים ל"טיול אחרי צבא"), ביטוחי נסיעות משפחתיים, הרחבים מיוחדים וספציפיים שיכולים להתאים לטיולים בעלי אופי מסוים כמו הרחב מחשב נייד, ספורט חורף או ספורט אתגרי וכו'.

אם בעבר היינו צריכים לסמוך על המלצותיהם של סוכני הנסיעות או לכתת רגליים לספריות וחנויות מתמחות שונות על מנת ללמוד לעומק על היעד הנכסף אליו אנו מעוניינים לנסוע, הרי שכיום כל המידע זמין ובשפע בחסות הקדמה הטכנולוגית, והדברים אמורים גם בכל הקשור לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, שכן חברות הביטוח הישירות מציעות ללקוחותיהן לרכוש ביטוחים שונים און-ליין בקלות.

ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט

היתרונות ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל דרך האינטרנט

הערוץ הדיגיטלי חוסך כסף

הערוץ הדיגיטלי בכל הענפים מאפשר לחברות להתייעל כלכלית וכפועל יוצא מזה לתת ללקוחות מחיר אטרקטיבי יותר. החיסכון במשאבי זמן וכוח אדם מאפשר לחברות הביטוח הישירות לגלגל את החיסכון ישירות אל הצרכן על ידי מתן מחירים סופיים אטרקטיביים לפוליסות ביטוח באופן כללי, וכמובן שאותם דברים אמורים גם בביטוח נסיעות לחו"ל.

פשטות היא שם המשחק

ביטוח נסיעות לחו"ל איננו נחשב למוצר ביטוחי מורכב, ההיפך הוא הנכון – מדובר אולי באחד הביטוח הפשוטים והנגישים ביותר. אי לכך חברות רבות מאפשרות את רכישתו און-ליין בתהליך קצר ופשוט המתבצע באתרי האינטרנט שלהן. מרגישים שאתם בכל זאת רוצים להעמיק ולקרוא על הנושא? באתרים עצמם עומד לרשותכם מידע רב כגון מדריכים מקצועיים, עמודי שאלות ותשובות, פוליסות לדוגמה וכדומה. כך כל לקוח יכול לאתר את הפוליסה המתאימה לו בצורה מהירה וביתר קלות.

זמינות תמידית

חברות ביטוח אשר מציעות ביטוח נסיעות בחו"ל און-ליין מעמידות לרשות לקוחותיהן מגוון דרכים ליצירת קשר. החל מנציגים בצ'אט ווירטואלי דרך כתובת להשארת הודעה במייל וכלה במענה טלפון עם שעות פעילות מורחבות ועוד. כך שתוכלו לקבל שירות מכל מקום ובכל שעה, גם במקרה ותרצו להרחיב את הפוליסה מיעד הטיול שלכם בשעות בלתי שגרתיות.

ניהול הפוליסה לאחר הרכישה

כהמשך ישיר לסעיף הקודם, חברות הביטוח הישירות מעמידות לרשות לקוחותיהן פלטפורמה מקוונת ידידותית למשתמש באתר החברה בדמות "אזור אישי" דרכו הם יכולים להתעדכן אודות פרטי הפוליסה והכיסויים הקיימים בה גם מחו"ל ביתר קלות וללא כל תלות במענה אנושי מנציג בארץ. במידה והמבוטח בחו"ל וזקוק להפעלת הביטוח, כל הפרטים זמינים עבורו על מנת לעשות כן ללא כל תלות ביצירת קשר עם סוכן בארץ.

ביטוח נסיעות לחו"ל – בחרו את הפוליסה המתאימה לכם

בעת רכישת ביטוח נסיעות דרך האינטרנט, חשוב לוודא היטב שאתם רוכשים את הפוליסה המתאימה לכם ביותר. כמו כן, מומלץ לרכוש את פוליסה מקיפה שכן אם תזדקקו בחו"ל לביטוח, רק פוליסה אפקטיבית תוכל לסייע (ולהמתיק את הגלולה). בין ההיבטים השונים אשר יש לשים אליהם לב בעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט ניתן למנות מצב בריאותי (כללי ובחודשים שלפני הנסיעה), הריון, כיסוי הוצאות טיסה לישראל בקרות אירוע חריג, כיסוי לספורט אתגרי, איתור וחילוץ ועוד.

עד 35% הנחה בביטוח נסיעות לחו"ל

כפר גלובלי: ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט

כיום, בחסות הקדמה הטכנולוגית, מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל און-ליין בקלות ובזול

טסה בשביל שניים: ביטוח נסיעות לחו"ל בהריון

ביטוח נסיעות לחו"ל בסיסי אינו מעניק לאישה ההרה את מלוא הכיסויים הרלוונטיים לה ולכן עליה לדאוג להרחבתו

כמו סופרמן: ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים

חובבי ספורט אתגרי? אל תוותרו על כיסוי ביטוחי נאות בגלל תפיסת ה"לי זה לא יקרה" המסוכנת!

חוויה משפחתית: ביטוח נסיעות לחו"ל עם ילדים

נסיעה לחו"ל עם הילדים היא חוויה נהדרת אך יחד עם ההנאה הצרופה, גם האחריות גדלה ולכן כדאי להצטייד מבעוד מועד בביטוח נסיעות המותאם למשפחה.

מורה נבוכים: איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל?

יוצאים לחופשה? אל תשכחו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. רק באתר ביטוח ישיר תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם לבחירת ביטוח נסיעות מתאים במיוחד עבורכם!

ותחזרו בשלום: רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל

קראו אודות האופציות השונות לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ותוכלו לחסוך כסף כבר בנסיעה הקרובה שלכם!