על מה נדבר בכתבה?

חובבי ספורט אקסטרים רבים ניחנים בעודף ביטחון עצמי שעלול פעמים רבות להתברר כמסוכן אפילו יותר מהפעילות בה הם עוסקים, כאשר יעדיפו לוותר על רשת הביטחון בדמות הכיסוי הביטוחי בגלל תפיסת ה"לי זה לא יקרה" המסוכנת.

בדיוק במצבים שכאלה כדאי לזכור את מקרה סופרמן: השחקן כריסטופר ריב שקנה את עולמו בשנות ה-80 ככוכב סדרת שוברי הקופות "סופרמן" ויצר לו דימוי של בחור חסון ובלתי פגיע, נפל יום בהיר אחד מהסוס שלו והפך בן רגע למשותק כמעט לחלוטין. דוגמא יותר אקטואלית היא זו של פול ווקר, כוכב סרטי "מהיר ועצבני" המצליחה, שנהרג בדצמבר 2013 כתוצאה מתאונת דרכים קטלנית במהירות של מעל ל-160 קמ"ש עם מכונית פורשה בה נהג חברו נהג המרוצים רוג'ר רודאס.

מה שבטוח -  ביטוח!

נסיעה לחו"ל היא חוויה אשר מאפשרת לכם לצאת מהשגרה היומיומית ולהתנסות גם בדברים חדשים, ולא אחת, היא טומנת בחובה גם תוכניות בנוגע לספורט אתגרי ופעילויות אקסטרים כאלו ואחרים. לעיתים פעילות זו היא כל מהות הנסיעה (חופשת סקי למשל), ולעיתים היא משולבת כחלק מטיול "רגיל". כך או כך, חשוב לדאוג מבעוד מועד לרכוש פוליסה מתאימה שכוללת גם את הכיסוי המתאים לכך.

טיול בחו"ל כשלעצמו, גם אם למטרת עסקים או חופשת בטן-גב בקלאב מפנק, מחייב רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל שכן אזרח ישראלי השוהה במדינה זרה איננו נהנה מהזכויות המגיעות לו מכורח היותו חבר בקופת חולים כזו או אחרת, ומכאן שאם ייתקל בפני אתגר בריאותי כלשהוא, נכונות לו הוצאות כספיות לא מבוטלות בלשון המעטה. יתרה מזאת, הביטוח מקנה לו גם הגנה על הציוד עמו הוא עולה על המטוס באמצעות ביטוח הכבודה הכלול בפוליסת הנסיעות הסטנדרטית דבר שיכול לחסוך עוגמת נפש רבה.

כאשר אתם שוקלים להשתתף בפעילות ספורט אתגרי או ספורט חורף הדברים מקבלים משנה תוקף, שכן מתוקף שמו, ספורט האקסטרים טומן בחובו סיכונים מוגברים לפציעות למיניהן, החל ממקרים "קלים" של פציעות שטחיות וטיפול רפואי במקום, וכלה בסיטואציות מורכבות יותר הכוללות חילוץ, ימי אשפוז ארוכים ואפילו הטסה רפואית.

ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים

ההבדל בין ספורט רגיל לספורט אתגרי

בעוד ספורט היא פעילות גופנית סטנדרטית שבה מאמנים או משפרים מיומנויות וכולל לעיתים מרכיבים של תחרות, ספורט אתגרי היא פעילות ספורטיבית בתנאים מסוכנים באופן מיוחד מרובי אדרנלין. ספורט זה יכלול בדרך כלל אחד או יותר מהמרכיבים הבאים: מהירות, גובה וסכנה, כאשר רמת הסיכון שבו מגוונת ומשתנה בין הענפים השונים.

ספורט אתגרי היא פעילות ספורטיבית בתנאים מסוכנים באופן מיוחד מרובי אדרנלין.

בין הפעילויות המוגדרות על ידי חברת הביטוח כספורט אתגרי נמנים צניחה חופשית, קפיצת בנג'י, צלילה, נסיעת שטח, סקי מים, טיפוס הרים בעזרת חבלים, סנפלינג, רפטינג ועוד. כל אלה יכוסו על ידי הביטוח כל עוד הם נעשים לשם הנאה בלבד.

התאמת הביטוח לפעילות האקסטרים

  1. רכישת הרחב ספורט אתגרי כתוספת על הפוליסה הסטנדרטית - הרחב זה מכסה מקרה של תאונה או נזק הנגרמים כתוצאה מפעילות אתגרית כגון רפטינג, טיפוס הרים, קפיצת בנג'י וכדומה. תוכלו לבחור להוסיף הרחב זה לכל התקופה או חלק ממנה, ובכך להוזיל משמעותית את עלות הביטוח.
  2. רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לתרמילאים – ביטוח הכולל כיסויים רחבים יותר מן הפוליסה הסטנדרטית ומותאם לטיולים ארוכים ואתגריים בחו"ל (עד 720 יום). ביטוח זה כולל בתוכו מעבר לכיסויים הסטנדרטיים גם כיסוי לספורט אתגרי וגם כיסוי לטובת איתור וחילוץ ואף כיסוי להוצאות משפטיות בחו"

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל בערוץ הדיגיטלי

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מוצר ביטוחי קלאסי לרכישה בערוץ הדיגיטלי שכן מצד אחד זהו מוצר ביטוח פשוט יחסית, ומצד שני השהייה בארץ זרה ובשעות שונות משעות העבודה בארץ מחייבת לתת את הדעת לזמינות מרבית. חברות הביטוח הישירות ידועות באתר האינטרנט הנגיש והמתקדם שלהן אשר באמצעותו יכול המבוטח להתנהל ולנהל את הפוליסה שלו ביתר קלות, החל מהאזור האישי שלו דרכו הוא מתעדכן אודות פרטי הפוליסה שלו והכיסויים הקיימים בה ואף להרחיבה במידת הצורך, דרך צ'אט שירותי און-ליין או מייל אישי, וכלה במוקד תביעות מקצועי ושירותי. יתרון זה צריך להוות שיקול מכריע לכל נוסע לחו"ל, במיוחד אם בכוונתו לעסוק בפעילות בעלת סיכון גדול מהרגיל כמו ספורט אקסטרים.

 

לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל כולל כיסויים המותאמים לתקופה

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל

כפר גלובלי: ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט

כיום, בחסות הקדמה הטכנולוגית, מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל און-ליין בקלות ובזול

טסה בשביל שניים: ביטוח נסיעות לחו"ל בהריון

ביטוח נסיעות לחו"ל בסיסי אינו מעניק לאישה ההרה את מלוא הכיסויים הרלוונטיים לה ולכן עליה לדאוג להרחבתו

כמו סופרמן: ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים

חובבי ספורט אתגרי? אל תוותרו על כיסוי ביטוחי נאות בגלל תפיסת ה"לי זה לא יקרה" המסוכנת!

חוויה משפחתית: ביטוח נסיעות לחו"ל עם ילדים

נסיעה לחו"ל עם הילדים היא חוויה נהדרת אך יחד עם ההנאה הצרופה, גם האחריות גדלה ולכן כדאי להצטייד מבעוד מועד בביטוח נסיעות המותאם למשפחה.

מורה נבוכים: איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל?

יוצאים לחופשה? אל תשכחו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. רק באתר ביטוח ישיר תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם לבחירת ביטוח נסיעות מתאים במיוחד עבורכם!

ותחזרו בשלום: רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל

קראו אודות האופציות השונות לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ותוכלו לחסוך כסף כבר בנסיעה הקרובה שלכם!