על מה נדבר בכתבה? 

ביטוח מבנה מגן על המבנה, ביטוח תכולה מגן על התכולה, אך מי מגן על האורחים, או אנשי מקצוע המגיעים עלינו ועלולים להיפגע? כל מה שצריך לדעת על ביטוח דירה צד ג'

ביטוח צד ג' מספק לנו הגנה כלכלית במקרי פגיעה של גורם צד שלישי בביתנו. קניתם ביטוח תכולה? אתם מכוסים בביטוח צד ג' לדירה. קניתם רק ביטוח מבנה? תדרשו להוסיפו בצורה נפרדת. ביטוח דירה צד ג' ניתן לרכוש היום ברשת. מהפכת הדיגיטל מסייעת לחברות הביטוח הישירות להציע מחירים תחרותיים באינטרנט ללא תיווך סוכן.

ביטוח צד ג' מספק לנו הגנה כלכלית במקרי פגיעה של גורם צד שלישי בביתנו. קניתם ביטוח תכולה? אתם מכוסים בביטוח צד ג' לדירה.

בעל מקצוע או אורח שבא לבקר אותנו בבית מועד ונפצע בתוך הדירה שלנו, שריפה שפורצת בדירה שלנו מתפשטת ופוגעת גם בדירה של השכן מלמעלה או עציץ שנופל מטה מהמרפסת שלנו ופוגע ברכב של שכן שחנה ברחוב – ביטוח צד ג' ידאג שתהיו מכוסים בכל המקרים המצערים האלו.

כאשר מדובר בבית שלנו אנחנו האחראיים הבלעדיים על הקורה בו. אם מדובר בנזק כלשהוא לאדם אחר שאירע בתחומו, או באירוע שנגרם בסביבתו הקשור אליו באופן ישיר, הרי שמחובתנו לתת על כך את הדין. ביטוח דירה הינו סוג ביטוח שבמסגרתו אנו מגנים על הנכס היקר לליבנו (מבנה), או על מיטב הרכוש שברשותנו אותו אנו שומרים בדרך כלל בין ארבע קירותיו (תכולה), אך כאשר בתחומי הבית שלנו מתקיימת פגיעה בגורם שלישי – רק ביטוח צד ג' לדירה יספק לנו הגנה.

אז מהו ביטוח צד ג' לדירה?

צד ג' הינו כל אדם שאינו המבוטח, או בן משפחה המתגורר בדירה בקביעות ואף אינו עובד בקביעות במשק ביתו של המבוטח. במקרה של הפעלת הביטוח בעת נזק שנגרם לצד ג' בשל אירוע תאונתי שגרם למוות, מחלה או נזק לרכוש של צד שלישי בתחומי הדירה, חברת הביטוח תישא בתשלום הסכום שהמבוטח יהיה חייב לשלם על פי פקודת הנזיקין.

ביטוח דירה צד ג' - ביטוח ישיר

כמה עולה ביטוח דירה צד ג' וכיצד ניתן לרכוש אותו?

הדירה היא נכס בעלי ערך רב אשר רבים דואגים לבטח אותה מבעוד מועד מפני סיכונים שונים ובצדק. כפי שהזכרנו, המוצרים הביטוחיים המרכזיים בתחום זה הם ביטוח מבנה וביטוח תכולה, וכמובן שניתן לרכוש פוליסה מקיפה הכוללת את שני הביטוחים יחדיו. כיסוי ביטוחי כלפי צד ג' ניתן באופן אוטומטי בעת רכישת ביטוח תכולה. לעומת זאת, כל המעוניין לרכוש אך ורק ביטוח מבנה לדירה, יצטרך להוסיף באופן נפרד גם ביטוח צד ג' לדירה.

מסיבה זו לא מעט משכירי דירות בישראל מבקשים לעגן כסעיף בתוך חוזה השכירות את החובה של המשכיר לרכוש ביטוח תכולה, שכן ביטוח זה מגן עליהם מפני תביעות של פגיעות צד ג' בנכס שלהם ונזקים אפשריים לרכוש הקיים בדירה.

איפה לעשות ביטוח דירה?

ביטוח דירה עושים באינטרנט. הודות למהפכה הדיגיטלית המתרחשת ב-20 השנה האחרונות, ענף הביטוח ניער מעליו את האבק וכיום ניתן למצוא לא מעט חברות המנצלות את כל יתרונות הדיגיטל לטובת הלקוח – גם מבחינת המחיר הסופי האטרקטיבי, אבל לא פחות חשוב מבחינת השירות הרב ערוצי שהן מאפשרות, אשר מקל פלאים את ההתנהלות מולן. חברות אלה נקראות חברות ביטוח ישירות, שכן הן מתנהלות ישירות מול המבוטחים בערוץ הדיגיטלי שמייעל את הקשר ומאפשר תמחור זול יותר ללקוח, ללא כל צורך בתיווך סוכנים.

כל המידע הדרוש ללקוח מוגש ללקוח על מגש של כסף באתר האינטרנט הידידותי של החברה ובאפשרותו לרכוש פוליסה מותאמת בלחיצת כפתור און-ליין, בסיוע נציגי השירות האדיבים בצ'ט הווירטואלי, או במוקד הטלפוני הזמין בכל שעות היום. גם לאחר הרכישה המבוטח יכול לנהל את הפוליסה שלו, להוסיף הרחבות וכיסויים ואף להתעדכן אודות תביעה שהגיש באמצעות האזור האישי שנפתח לו במעמד הרכישה באתר.

כיסויים נוספים לביטוח דירה

אדם הרוכש ביטוח דירה יכול להתאים אותו לצרכיו על ידי הוספת כיסויים והרחבות לביטוח הסטנדרטי. מעבר לביטוח צד ג' ניתן להוסיף בין היתר גם כיסוי לנזקי רעידות אדמה, כיסוי "כל הסיכונים" עבור רכוש יקר ערך אותו אנו מניידים גם מחוץ לדירה ועוד.

עד 50% הנחה ברכישת ביטוח דירה מבנה ותכולה

על המשמר: רכישת ביטוח דירה באינטרנט

בעולם שבו יותר ויותר מוצרים נרכשים און-ליין, ענף הביטוח שנתפס בעיני רבים כשמרני לא נשאר מאחור

מפגשים מהסוג השלישי: ביטוח דירה צד ג'

כאשר בתחומי הבית שלנו מתקיימת פגיעה בגורם שלישי – רק ביטוח צד ג' לדירה יספק לנו הגנה

שומר הסף: ביטוח רכוש לדירה

הדירה היא לרוב הנכס היקר ביותר שבבעלותנו ומרבית הרכוש שלנו שמור בתוכה לכן חשוב להגן עליה כראוי

הבנק מוגן, אתם פחות: ביטוח דירה למשכנתא

מה זה בדיוק ביטוח דירה למשכנתא? מה ההבדלים בין הביטוח הזה לביטוח דירה? המומחים של ביטוח ישיר עושים לכם סדר

לא יקר כמו שחושבים: השוואת ביטוח דירה

לימדו כיצד ניתן להוזיל בעלויות ביטוח הדירה! בביטוח ישיר תקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבור ביטוח הדירה.

מדריך להטענת סוללת הקורקינט והאופניים

הטענת קורקינטים ואופניים חשמליים בבית עלולה לגרום לשריפה ולכן הכנו מדריך קצר ומדויק להטענה חכמה