על מה נדבר בכתבה?

איך מצליחות חברות הביטוח הישירות להציע מחירי ביטוח דירה נמוכים יותר ושירות טוב יותר ללקוחותיהן באינטרנט, ואיך סוכני ביטוח והמהפכה הדיגיטלית קשורים לזה? מדריך למבטח

  • ביטוח דירה מורכב מביטוח מבנה המגן מפני נזק למבנה וביטוח תכולה המבטח את תכולת הדירה לרבות ריהוט, מוצרי חשמל ואפילו אפניים אם תרצו
  • חברות ביטוח ישירות מציעות מחירי ביטוח דירה זולים ואטרקטיביים בשל היעדר התשלום לסוכן ובזכות החסכון בתפעול שאיפשרה מהפכת הדיגיטל
  • ביטוח דירה באינטרנט מאפשר גם חסכון בזמן. את הפוליסה ניתן לנהל ברשת, להוסיף ולהסיר כיסויים ולהתעדכן בטיפול בתביעה אם הופעל הביטוח

על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה נכון ל-2018, כ-66% מהישראלים גרים בדירה בבעלותם (39.5% מתוכם משלמים משכנתא) וכ-27% מתגוררים בשכירות. לכן אין זה פלא שרבים מתעניינים ברכישת ביטוח דירה ומכירים בצורך להגנה על הנכס בו הם מתגוררים.

מה זה ביטוח דירה?

ביטוח דירה מורכב למעשה משני ביטוחים – מבנה ותכולה. ביטוח מבנה מכסה מפני נזקים שעלולים להיגרם למבנה הדירה בה אתם גרים וכן גם לחלקים הצמודים לה (שריפות, ברקים, התפוצצות, נזקי סערה, שיטפונות ממקורות מים חיצוניים וכו'). ביטוח התכולה מכסה בכל מקרה שנגרם נזק לרכוש הקיים בדירה. בהתחשב בעובדה שהדירה היא הנכס היקר ביותר בבעלות מרבית בני האדם במהלך חייהם, ובכך שהרכוש המוחזק בתוכו הוא בעל ערך חומרי ורגשי בלשון המעטה, ביטוח הדירה הוא הגנה חיונית ומחויבת המציאות.

המהפכה הדיגיטלית בעולם הביטוח

חברות הביטוח הישירות מובילות את המהפכה הדיגיטלית בענף ומככבות במדד השירות לחברות הביטוח של רשות שוק ההון. כך, בזכות מהפכת הדיגיטל שעבר עולם הביטוח הישראלי, לא מדובר יותר בנושא בעל מושגים טכניים ומורכבים להבנה, ובזכות החיסכון האדיר של החברות הישירות בהוצאות בזכות מתן שירותי אונליין והיעדר התשלום לסוכן שמתווך – כבר לא מדובר יותר בהוצאה כספית גדולה המכבידה על אדם מן השורה, ההיפך הוא הנכון.

בזכות החיסכון האדיר של החברות הישירות בהוצאות בזכות מתן שירותי אונליין והיעדר התשלום לסוכן שמתווך – כבר לא מדובר יותר בהוצאה כספית גדולה המכבידה על אדם מן השורה, ההיפך הוא הנכון.

מדוע לבצע רכישת ביטוח דירה באינטרנט?

יעלה לכם פחות

כאמור, הערוץ הדיגיטלי מאפשר לחברת הביטוח הישירות להתייעל ולחסוך במשאבי תפעול ובעלויות תיווך של הסוכנים כפי שעדיין נפוץ בשיטת הביטוח המסורתית. לכן כאשר הן משווקות ביטוח דירה דרך האינטרנט יש באפשרותן לגלגל את הרווח אל הלקוח ולספק לו ביטוח דירה אפקטיבי ומותאם בעלות אטרקטיבית.

אמינות ואבטחה

האינטרנט הפך כבר ממזמן לחלק בלתי נפרד מחיינו ומרבית הפעולות שאנו עושים מתקיימות גם במרחב המקוון. האמינות הגבוהה של הסחר האלקטרוני, אשר מעוגן כיום בשורה ארוכה של מערכות לאבטחת מידע, הביאה לשבירת מחסומים פסיכולוגיים של הצרכנים ובעצם כך באפשרותם ליהנות מהיתרונות הגדולים של הערוץ הדיגיטלי ללא חשש.

זמינות המידע

חברות הביטוח הישירות מספקות ללקוחותיהן מידע רב אודות המוצרים השונים באתרי האינטרנט שלהם – החל מעמודי תוכן מקצועיים בנושאים הקשורים לביטוח, דרך כתבות ומדריכים שונים, עמודי שאלות ותשובות, דיוור אלקטרוני ועוד. המידע שהיה פעם מוחזק באופן בלעדי אצל הסוכנים כיום שקוף לכולם ומנוסח בשפה פשוטה שכל אדם מן המניין יוכל להבין בדיוק במה מדובר.

ריבוי ערוצים ליצירת קשר

חברות ביטוח המציעות ביטוח דירה און-ליין מעמידות לרשות לקוחותיהן מגוון דרכים לרכישה ויצירת קשר. אתר אינטרנט ידידותי למשתמש הכולל צ'אט ווירטואלי לתמיכה על ידי נציגי שירות מקצועיים ואדיבים, תקשורת שוטפת במייל האישי, מענה טלפוני בשעות פעילות מורחבות ועוד. על ידי כך באפשרותכם לקבל שירות מכל מקום ובכל שעה.

רכישת ביטוח דירה באינטרנט - ביטוח ישיר

ניהול הפוליסה המקוונת והפעלת ביטוח הדירה

אם קניתן את ביטוח הדירה שלכם באינטרנט, כנראה שתוכלו לקבל שירות באותה התצורה. חברות הביטוח המתקדמות מעמידות לרשות לקוחותיהן באתר החברה "אזור אישי" דרכו הם יכולים לנהל את הפוליסה, להוסיף ולהפסיק הרחבים בנוסף לפוליסה הבסיסית – כמו כיסוי "כל הסיכונים" שמשמעו הרחבת הכיסוי הביטוחי לפריטים מיוחדים נוספים, ביטוח אופניים ועוד – ואף להתעדכן און-ליין בכל שלב טיפול בתביעה במקרים של הפעלת הביטוח. הערוץ הדיגיטלי מהווה גם כאן יתרון בעצם העובדה שהלקוח חופשי להתעדכן בכל עת ללא כל תלות בזמינות סוכן כזה או אחר.

עד 50% הנחה ברכישת ביטוח דירה מבנה ותכולה

על המשמר: רכישת ביטוח דירה באינטרנט

בעולם שבו יותר ויותר מוצרים נרכשים און-ליין, ענף הביטוח שנתפס בעיני רבים כשמרני לא נשאר מאחור

מפגשים מהסוג השלישי: ביטוח דירה צד ג'

כאשר בתחומי הבית שלנו מתקיימת פגיעה בגורם שלישי – רק ביטוח צד ג' לדירה יספק לנו הגנה

שומר הסף: ביטוח רכוש לדירה

הדירה היא לרוב הנכס היקר ביותר שבבעלותנו ומרבית הרכוש שלנו שמור בתוכה לכן חשוב להגן עליה כראוי

הבנק מוגן, אתם פחות: ביטוח דירה למשכנתא

מה זה בדיוק ביטוח דירה למשכנתא? מה ההבדלים בין הביטוח הזה לביטוח דירה? המומחים של ביטוח ישיר עושים לכם סדר

לא יקר כמו שחושבים: השוואת ביטוח דירה

לימדו כיצד ניתן להוזיל בעלויות ביטוח הדירה! בביטוח ישיר תקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבור ביטוח הדירה.

מדריך להטענת סוללת הקורקינט והאופניים

הטענת קורקינטים ואופניים חשמליים בבית עלולה לגרום לשריפה ולכן הכנו מדריך קצר ומדויק להטענה חכמה