בעולם שבו יותר ויותר מוצרים נרכשים און-ליין, ענף הביטוח שנתפס בעיני רבים כשמרני לא נשאר מאחור בזכות חברות הביטוח הישירות שמצליחות לנצל את יתרונות הדיגיטל לטובת לקוחותיהם. אותם דברים אמורים גם כאשר מדובר במוצר חיוני כמו ביטוח דירה.

על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, נכון ל-2012, כ-68% מהישראלים גרים בדירה בבעלותם (40% מתוכם משלמים משכנתא) וכ-27% מתגוררים בשכירות - לכן אין זה פלא שרבים מתעניינים ברכישת ביטוח דירה ומכירים בצורך להגנה על הנכס בו הם מתגוררים.

ביטוח דירה מורכב למעשה משני סוגי ביטוחים - מבנה ותכולה. ביטוח מבנה מכסה מפני נזקים שעלולים להיגרם למבנה הדירה בה אתם גרים וכן גם לחלקים הצמודים לה (שריפות, ברקים, התפוצצות, נזקי סערה, שיטפונות ממקורות מים חיצוניים וכו'). ביטוח התכולה מכסה בכל מקרה שנגרם נזק לרכוש הקיים בדירה. בהתחשב בעובדה שהדירה היא הנכס היקר ביותר בבעלות מרבית בני האדם במהלך חייהם ושהרכוש המוחזק בתוכו הוא בעל ערך חומרי ורגשי בלשון המעטה, ביטוח הדירה הוא הגנה חיונית ומחויבת המציאות.

המהפכה הדיגיטלית המתרחשת בשני העשורים האחרונים טרפה את הקלפים מכל כך הרבה בחינות בענף הביטוח בישראל, כך שהיום כבר לא מדובר בנושא בעל מושגים מפוצצים ומורכבים להבנה ובהוצאה כספית גדולה ומכבידה לכל אדם מן השורה, היפך הוא הנכון. חברות הביטוח הישירות מציעות ללקוחותיהן אופציה לרכישה און-ליין בקלות ועל ידי כך מסייעות לנו להבין את החשיבות הגדולה ברכישת הגנות ביטוחיות מותאמות בתחומים שונים בחיים באופן כללי, ובכל הקשור לדירה שלנו בפרט.

רכישת ביטוח דירה באינטרנט

מדוע לרכוש ביטוח דירה באינטרנט?

יעלה לכם פחות

הערוץ הדיגיטלי מאפשר לחברת הביטוח הישירות להתייעל ולחסוך במשאבי תפעול ובעלויות תיווך של הסוכנים הנפוצים בשיטת הביטוח המסורתית. לכן כאשר הן משווקות ביטוח דירה דרך האינטרנט באפשרותן לגלגל את הרווח אל הלקוח ולספק לו ביטוח דירה אפקטיבי ומותאם בעלות אטרקטיבית.

אמינות

האינטרנט הפך כבר ממזמן לחלק בלתי נפרד מחיינו ומרבית הפעולות שאנו עושים מתקיימות גם במרחב המקוון. האמינות הגבוהה של הסחר האלקטרוני, אשר מעוגן כיום בשורה ארוכה של מערכות לאבטחת מידע, הביאה לשבירת מחסומים פסיכולוגיים של הצרכנים ובעצם כך באפשרותם ליהנות מהיתרונות הגדולים של הערוץ הדיגיטלי ללא חשש.

זמינות המידע

ידע הוא כוח. חברות הביטוח הישירות מספקות ללקוחותיהן מידע רב אודות המוצרים השונים באתרי האינטרנט שלהם החל מעמודי תוכן מקצועיים בנושאים הקשורים לביטוח, דרך כתבות ומדריכים שונים, עמודי שאלות ותשובות, דיוור אלקטרוני ועוד. המידע שהיה פעם מוחזק באופן בלעדי אצל הסוכנים כיום שקוף לכולם ומנוסח בשפה פשוטה שכל אדם מן המניין יוכל להבין בדיוק במה מדובר.

ריבוי ערוצים ליצירת קשר

חברות ביטוח המציעות ביטוח דירה און-ליין מעמידות לרשות לקוחותיהן מגוון דרכים לרכישה ויצירת קשר. אתר אינטרנט ידידותי למשתמש הכולל צ'אט ווירטואלי לתמיכה על ידי נציגי שירות מקצועיים ואדיבים, תקשורת שוטפת במייל האישי, מענה טלפוני בשעות פעילות מורחבות ועוד. על ידי כך באפשרותכם לקבל שירות מכל מקום ובכל שעה.

ניהול הפוליסה והפעלת הביטוח

חברות הביטוח הישירות מעמידות לרשות לקוחותיהן באתר החברה פלטפורמה מקוונת ידידותית למשתמש בדמות "אזור אישי" אשר דרכו הם יכולים לנהל את הפוליסה, להוסיף ולהפסיק הרחבים בנוסף לפוליסה הבסיסית (כמו כיסוי "כל הסיכונים" שמשמעו הרחבת הכיסוי הביטוחי לפריטים מיוחדים נוספים, ביטוח אופניים ועוד) ואף להתעדכן און-ליין בכל שלב טיפול בתביעה במקרים של הפעלת הביטוח. הערוץ הדיגיטלי מהווה גם כאן יתרון בעצם העובדה שהלקוח חופשי להתעדכן בכל עת ללא כל תלות בזמינות סוכן כזה או אחר.

בשורה התחתונה, הודות למהפכה הדיגיטלית ביטוח דירה ניתן כיום לרכישה גם בלחיצת כפתור באינטרנט. המידע המקצועי הרב, הזמינות התמידית בשלל ערוצים, האטרקטיביות במחיר והגמישות בניהול הפוליסה הופכים את הרכישה און-ליין להרבה מעבר לאלטרנטיבה לביטוח המסורתי – אלא לאופציה הנכונה לרכישת ביטוח לדירה שלכם.

3 חודשים מתנה ברכישת ביטוח דירה*

לקבלת הצעה ללא התחייבות: