על מה נדבר בכתבה?

כשתבצעו השוואת מחירים לפוליסות ביטוח רכב, התוצאות שתראו יציגו את המחיר לשנה, אם לא חיפשתם אחרת זו בררת המחדל הן לביטוח חובה והן לביטוחי הרכוש המשלימים. עם זאת, חברות ביטוח הרכב בישראל מציעות כיסויים גמישים יותר שמתאימים לצרכים משתנים ולנהגים זמניים: כיסוי לתקופת זמן מוגדרת או לפי גובה הקילומטראז׳. תעשיית הביטוח הוותיקה לא מורידה את הרגל מהגז, ודואגת להישאר עם האצבע על הדופק הן בחידושים טכנולוגיים והן במענה לצרכי הלקוחות והתקופה.

מה זה ביטוח לפי קילומטר?

שיטת ביטוח לפי קילומטר כשמה כן היא: כיסוי שנרכש בנפרד לפי "בנק קילומטרים", כלומר, ביטוח רכב לפי שימוש. כך למשל הכיסוי יכול להתאים לנהגים צעירים שנוהגים למרחקים מצטברים של כמה מאות קילומטרים, ובין אם עזבו את הקן או עדיין חיים בבית, משתמשים לעיתים ברכב של ההורים. ביטוח לפי קילומטר יכול גם להתאים כביטוח לרכב שני או שלישי לבית כמו גם לרכב פנאי ייעודי שהיקף הנסועה השנתי שלהם נמוך יחסית, ומסתכם בכמה אלפי קילומטרים בשנה.

מה זה ביטוח לפי קילומטר ואיזה אופציות דומות יש? - ביטוח ישיר

ביטוח רכב לתקופה קצרה

חברות הביטוח מציעות פתרון נוסף למי שלא צריך כיסוי לתקופה של שנה שלמה, בדמות תוספת כיסוי לביטוח הרכב לזמן קצר. באילו מקרים יכול ביטוח רכב לתקופה קצרה להתאים? שימוש חד פעמי ברכב מעסיק על ידי עובד; שימוש לא קבוע במכונית של הנהג חדש/ צעיר של המשפחה; הרחבת פוליסה שמית בין בני הזוג; שימוש במכונית על ידי אורחים או שכנים שביקשו רשות; וגם אם אתם מחזיקים בחניה רכב-שטח ומוציאים אותו לטיול מספר פעמים בשנה. הרחבת הכיסוי אפשרית בכל הביטוחים: ביטוח חובה, מקיף וצד ג׳, ומקנה חיסכון כספי בעלויות הביטוח בראייה שנתית. 

חברות הביטוח מציעות פתרון נוסף למי שלא צריך כיסוי לתקופה של שנה שלמה, בדמות תוספת כיסוי לביטוח הרכב לזמן קצר

ומה עם ביטוח לפי קילומטר לנהג צעיר וחדש?

בכל הנוגע לנהג חדש ונהג צעיר, יש משהו נוסף שחשוב להכניס למשוואה: הקילומטרז׳. הוספת כיסוי לנהג חדש או צעיר מייקרת את הביטוח, אבל היא גם מאפשרת להם לצבור ניסיון מאחורי ההגה. השילוב בין חוסר מיומנות לנטייה של צעירים לקחת סיכונים, מתבטא בכך שמספר תאונות הדרכים הקטלניות בהן מעורבים נהגים צעירים (בני 24 ומטה) ונהגים בעלי ניסיון של פחות משנתיים, גבוה ביחס לחלקם במצבת הנהגים.

עכשיו בביטוח ישיר: ישיר צעיר

עבור נהגים צעירים מציעה ביטוח ישיר את ישיר צעיר, מסלול ייחודי לפי שימוש המעניק כיסוי ביטוחי לנהגים צעירים, אותו ניתן לרכוש כתוספת לביטוח המקיף הרגיל שלכם. כך תוכלו לבטח את הנהג הצעיר רק בזמן הנהיגה ברכב, במקום לאורך כל תקופת הביטוח, ולאפשר להם לצבור ניסיון מבורך ובטחון על הכביש.

תעשיית הביטוח הוותיקה שומרת את האצבע על הדופק בכל הנוגע לשינויים בהרגלי הצריכה ומציעה הנחות לנהגים זהירים או כיסוי ביטוחי לנסיעות משותפות (קארפול); כמו גם בתמורות הטכנולוגיות. לא מן הנמנע שבתוך כמה שנים תשתנה גם שיטת תמחור הביטוח לנהגים צעירים ולנהגים זהירים בכלל, כשהשימוש ב״ביג דאטה״ בכלל וב״קופסא שחורה״ בפרט יהפכו לבררת מחדל. מידע על אופי הנהיגה שלנו ועל מצבה המכני של המכונית יאפשרו לחברות הביטוח להתאים לכל אחד בצורה נכונה יותר, וסביר שהעובדה הזו תגרום לכולנו לנהוג טוב יותר. 

עד 3 חודשים מתנה בביטוח מקיף לרכב*

זרם חלופי: האם בקרוב תחפשו רכב חשמלי מומלץ?

לא רחוק היום שבו נתוני הסוללה יעניינו אתכם הרבה יותר מביצועי המנוע, אנחנו כאן כדי לוודא שתגיעו ליום הזה מוכנים עם הביטוח המותאם ביותר בשוק לרכבים חשמליים.

מה זה ביטוח לפי קילומטר ואיזה אופציות דומות יש?

מה זה ביטוח לפי קילומטר? למי זה מתאים ואיזה פתרונות שונים מציעות היום חברות ביטוח הרכב? כתבה חשובה מהמומחים של ביטוח ישיר

שירות "ישיר מהיר" ומעטפת רגע האמת של ביטוח ישיר

הכירו את השירות החדש שבו אנחנו מתחייבים לתיקון הרכב שלכם במוסך בתוך שלושה ימים. איחרנו? על כל יום איחור תקבלו BUYME של 100 ש"ח

תתקדמו: ביטוח רכב דרך האינטרנט

ביטוח רכב הוא המוצר הביטוחי הנמכר בישראל ולא בכדי. כל בעל רכב במדינה מחויב ברכישת ביטוח חובה לפי חוק.

השוואת מחירי ביטוח רכב: טיפים לחסכון

ענף ביטוחי הרכב נחשב לאחד הענפים התחרותיים ביותר בשוק המקומי ולכן חשוב לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב על מנת למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר

העולם שייך לצעירים: ביטוח רכב מגיל 21

כל הדברים שאתם צריכים לדעת כדי לרכוש ביטוח נהג צעיר מגיל 21.