אילו כיסויים ותוספות יכולים להיות בביטוח המבנה שלך?

לרשותכם מגוון כיסויים להוספה בהתאם לצרכים שלכם

חיפוש פוליסות וטפסים - ביטוח דירה

חיפוש לפי:

עוד דברים שכדאי לדעת על ביטוח המבנה שלנו

באפשרותך לרכוש ביטוח מבנה ותכולה למקרי אסון בלבד - ביטוח קטסטרופה המכסה מפני נזקים גדולים עקב מקרי אסון הכוללים רעידת אדמה, שריפה, הצפה, אסונות טבע (ברקים, רעמים, סערות), שיטפון ממקור מים חיצוני או נזקי צנרת. ביטוח זה אינו כולל כיסוי מפני נזקים דוגמת פריצה וגניבה, שוד, נזק בזדון וכן אינו כולל כיסוי לדברי ערך. מחיר ביטוח קטסטרופה זול עד 40% ממחיר ביטוח סטנדרטי למבנה + תכולה. ניתן לרכוש אותו באופן מיידי ללא צורך בתיאור אמצעי מיגון או בדרישות מיגון שלעיתים מהוות תנאי מוקדם לביטוח הדירה.

זמינות וגמישות מרבית! באפשרותך לבצע שינויים במהלך תקופת הביטוח, להוסיף כיסויים ואף לחדש את הביטוח באמצעות האזור האישי שלך באתר החברה.

ביטוח מבנה לדירה שכורה הוא אינטרס משותף לשוכר ולמשכיר – כך אף אחד מהם לא תובע את האחר במקרה של נזק והשיקום הוא מהיר לרווחת שני הצדדים. מומלץ להסדיר את נושא ביטוח המבנה כבר בחוזה השכירות ושכל אחד מהצדדים יחזיק בעותק של הפוליסה למקרה הצורך.

ביטוח משכנתא נועד להגן על הבנק ממצב בו אתם לא תוכלו להחזיר לו את ההלוואה שלקחתם. כפועל יוצא מכך, הוא מורכב מביטוח מבנה וביטוח חיים ומפצה עד לגובה ההלוואה שנלקחה בלבד (ולא שווי הנכס כולו). לכן מומלץ לרכוש ביטוח משלים שיפצה אתכם על שווי המבנה במלואו.

3 חודשים מתנה ברכישת ביטוח דירה*