על מה נדבר בכתבה? 

נשים רבות סובלות במהלך ההריון מבחילות, כאבי ראש, תנודתיות הורמונלית ועד בצקות וכאבי גב. דווקא בתקופת ההריון בה הגוף רגיש ולא מומלץ להשתמש בתרופות רבות, הרפואה המשלימה יכולה להציע מענה מיטיב ומקל למגוון תופעות ומכאובים המתעוררים במהלך ההריון ולאחר הלידה. בניגוד למה שרבות חושבות, גם טיפולים הכוללים מגע פיזי, כמו רפלקסולוגיה, יכולים לעזור במהלך ההריון ובתנאי שנעשים בצורה נכונה על ידי מטפל מוסמך ומיומן. מגוון טיפולי הרפואה המשלימה הכלולים בביטוח הבריאות הפרטי יסייעו לכן לעבור את ההריון והלידה ברוגע ובצורה הטובה ביותר.

בחילות ומגרנות בשליש הראשון של ההריון? איך רפלקסולוגיה תקל עליכן

רפלקסולוגיה מבוססת למעשה על מיפוי כפות הרגליים והידיים המקושרים לאברי הגוף השונים. שיטת הטיפול כוללת לחיצות ועיסוי ממוקד בכפות הרגליים והידיים כדי לטפל באמצעות זאת בחלקים אחרים. בין השאר, מסייעת הרפלקסולוגיה בשיפור זרימת הדם ובהפחתת עייפות, תחושת כאב ראש ובחילות השכיחות כל כך בתחילת ההריון. יש המשלבות טיפולי רפלקסולוגיה יחד עם טיפולים נוספים של רפואה משלימה כגון הומאופתיה ותזונה נכונה, כדי לקבל מענה מקיף ולשפר את התחושה הגופנית והנפשית במהלך ההריון.

מדריך רפלקסולוגיה בהריון – ביטוח ישיר

רפואה משלימה ורפלקסולוגיה בהריון מתקדם

השינויים ההורמונליים בגוף, העליה במשקל והשינוי בחלוקת המשקל מקשות על נשים רבות. ככל שההריון מתקדם נשים רבות סובלות מתופעות שונות, מעצירות ועד כאבי גב ובצקות ברגליים. טיפולי רפלקסולוגיה עדינים עשויים לשפר את זרימת הדם ולהפחית את אותן בצקות. בשילוב עם טיפולי שיאצו ועיסויים באזור הגב התחתון מקלה הרפואה המשלימה על כאבי הגב גם במהלך ההריון. הריוניות רבות מדווחות כי אחת מ"תופעות הלוואי" החיוביות של טיפולי רפואה משלימה היא ירידה במפלס החרדה והלחץ לקראת הלידה המתקרבת. ישנן דולות ומטפלים אחרים המתמחים בטיפולי רפלקסולוגיה לעידוד לידה קלה יותר באמצעות שחרור מוגבר של הורמון אוקסיטוצין ועידוד צירים פעילים.

טיפולי רפואה משלימה בביטוח הבריאות הפרטי להריון קל ובטוח

כדי להקל עליכן בתקופת ההריון ולאחריה, ביטוח הבריאות הפרטי כולל גם כיסוי מורחב ל-23 סוגים של טיפולי רפואה משלימה: רפלקסולוגיה, הומאופתיה, הידרו-תרפיה, דיקור סיני, פרחי באך, שיאצו ועוד רבים אחרים. הכיסוי לרפואה משלימה בביטוח הבריאות של ביטוח ישיר כולל כיסוי של עד 20 טיפולים בשנה, כאשר תוכלו לבחור מבין מגוון המטפלים בהסדר או לפנות לכל מטפל אחר באופן פרטי. הטיפול יכול להינתן בפרטיות של ביתכן או בקליניקה שבה מקבל המטפל שבחרתן. הטיפול ניתן בהשתתפות עצמית נמוכה של כ-40 ש״ח למטפלים בהסדר בקליניקה. כיסוי הרפואה המשלימה הופך את טיפולים אלה לנגישים באמת ואינו מצריך כל הפניה או התחייבות מוקדמת לפניה למטפלים.

סל ההריון המורחב בביטוח הבריאות הפרטי כולל מגוון בדיקות הריון כגון שקיפות עורפית, סקירת מערכות, מי שפיר ועוד. ביטוח הבריאות הפרטי מציע כיסוי נרחב משלבי ההריון המוקדמים ועד לאחר הלידה עם כיסוי לשהות במלונית ונגישות ליועצת הנקה שתלווה אתכן. יחד עם הכיסוי לרפואה משלימה, סל ההריון של ביטוח ישיר יעניק לכן שקט נפשי עמוק וחיבור מיטיב בין גוף ונפש ללידה קלה ובריאה.

ביטוח הבריאות הפרטי כולל גם כיסוי רחב למגוון טיפולי רפואה משלימה. יחד עם סל ההריון המורחב המלווה את האישה במהלך ההריון ומעניק  קורס הכנה ללידה, מגוון רחב של בדיקות לליווי במהלך ההריון כגון סקירת מערכות עובר, מי שפיר, צי'פ גנטי, סיסי שליה, מי שפיר וכן ייעוץ רפואי, הפרייה,  כיסוי למלונית ואפילו יועצת הנקה.

סכום כסף מיידי כדי שתוכלו להתמקד בבריאות שלכם

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

מתכוננים לבאות: הכנה ללידה ומה היא כוללת - ביטוח ישיר
מתכוננים לבאות: הכנה ללידה ומה היא כוללת

לצד ההתרגשות הגדולה מהלידה המתקרבת חשוב לוודא שאתם מבצעים את הבדיקות וההכנות המתאימות

מה זה ביטוח בריאות פרטי ומדוע הוא חשוב כל כך? - ביטוח ישיר
מה זה ביטוח בריאות פרטי ומדוע הוא חשוב כל כך?

הכול על ביטוח בריאות פרטי וההבדלים בינו לבין השב״ן בקופות החולים

חשוב להשוות: איך להשתמש במחשבון ביטוח בריאות - ביטוח ישיר
חשוב להשוות: איך להשתמש במחשבון ביטוח בריאות

לצד קלות השימוש במחשבון ביטוח הבריאות, חשוב להכיר את מגבלותיו ולהבין כיצד ניתן להשתמש בו

באנו להרים רגליים: הכל על רפלקסולוגיה בהריון - ביטוח ישיר
באנו להרים רגליים: הכל על רפלקסולוגיה בהריון

הביטוח הפרטי מקנה לך סל הריון מורחב הכולל כיסוי לטיפולי רפואה משלימה מגוונים לבחירתך