על מה נדבר בכתבה?

השוואת ביטוח מקיף און ליין יכולה להיות פשוטה קלה ומהירה כאשר יודעים מה לחפש ואיפה. מה חשוב לבדוק כשבוחנים הצעות שונות? המומחים שלנו מסבירים

  • השוואת ביטוח מקיף און ליין היא המהירה ביותר, ורכישת ביטוח מקיף אונליין לרוב תהיה גם הזולה ביותר
  • חברות הביטוח הישירות שמאפשרות לכם לרכוש ביטוח רכב באינטרנט כנראה יאפשרו לכם קבלת שירות במגון ערוצים נוחים ומתקדמים
  • כשאתם עורכים השוואת ביטוח מקיף און ליין וודאו כי הפוליסות כוללות את הכיסויים הרלוונטיים אליכם וקראו את האותיות הקטנות

בבואנו לערוך השוואת מחירי ביטוח רכב יש לזכור כי מחירי פוליסות ביטוח רכב אינם אחידים והם תלויים בפרמטרים רבים כמו גיל הנהג, כמות כיסויים, עבירות תנועה בעבר ועוד. אפילו מודל הרכב משפיע על מחיר פוליסת הביטוח המקיף. איך הכי נכון לבצע השוואת ביטוח מקיף און ליין? בכתבה לפניכם.

מחיר ביטוח רכב נקבע על פי מידת הסיכון

מחיר ביטוח רכב משקף את הסיכון שבעל הפוליסה יהיה שותף בתאונה ואת עלות הפיצוי במקרה ביטוחי. לכן נקבע מחירו על בסיס נתונים מגוונים המלמדים מהו הסיכון לתאונה? גיל הנהג, ניסיון תחבורתי, היסטוריית הנהיגה ופרמטרים נוספים. 

מה מקיף הביטוח המקיף?

ביטוח מקיף לרכב מספק לבעליו רשת ביטחון בפני נזקי רכוש. הביטוח מקיף כיסויים רבים כגון גניבה, נזק בתוצאה מתאונה, שריפה ועוד. ביטוח רכב מקיף מתווסף לביטוח החובה, וכולל בתוכו גם ביטוח רכב צד ג'.

ביטוח רכב מקיף מיועד לכסות נזקי רכוש הן לרכב המבוטח (הרכב הפוגע) והן לרכב צד ג', ובכך להעניק שקט נפשי בכל הקשור לנזקי תאונות והעלויות הכבדות שעלולות להיות כרוכות בכך. היקף הכיסויים של ביטוח מקיף עשויי להיות שונה בין חברה לחברה, אך באופן כללי הוא נועד לכסות: פריצה, גנבה, אבדן מלא (Total Loss), שריפה, נזקי טבע למיניהם, מהומות, נזקי תאונות דרכים (באשמה או שלא באשמת המבוטח), נזקים שלא נגרמו בתאונה (חנייה). כמו כן הביטוח כולל שירותים כמו: גרירה ותיקוני דרך, שבר שמשות, ייצוג משפטי, רכב חלופי, ביטוח חפצים, מערכות שמע, תיקונים במוסך היבואן, וכ"ו.

ביטוח רכב מקיף מיועד לכסות נזקי רכוש הן לרכב המבוטח (הרכב הפוגע) והן לרכב צד ג'

מה חשוב לבדוק כשמבצעים השוואת ביטוח מקיף און ליין

השנה היא 2035, ביצעתם תאונה וכעת עליכם לשלוח את המסמכים לחברת הביטוח בפקס. פחות מדבר אליכם? גם לחברות הישירות. המהפכה הדיגיטלית לא פסחה על ענף הביטוח וכעת חברות מתקדמות מאפשרות לכם לבצע פעולות רבות באמצעות האינטרנט ובלי לקום מהספה – רכישת וחידוש ביטוח, הוספה או הסרת כיסויים או נהגים זמניים לפוליסה ועוד. בביטוח ישיר למשל, תוכלו אף להגיש את התביעה בצורה דיגיטלית ולעקוב אחרי התקדמותה ללא צורך בנציג. המשמעות היא חיסכון עצום בזמן עבורכם ונוחות מקסימלית. לכן בדקו מראש את ערוצי התקשורת שמאפשרת לכם החברה המבטחת, זמן שווה לכם כסף.

ככל שזה נוגע לביטוח רכב הצעת און ליין היא המהירה ביותר – וכנראה גם הזולה ביותר. החברות הישירות שמאפשרות יצירת קשר בצורה דיגיטלית בעצם חוסכות בהוצאות התפעול, חסכון אותו הן מגלגלות גם למבוטחים בדמות הצעות מחיר אטרקטיביות לביטוח רכב.

בבואכם לערוך השוואה בין חברות שונות, וודאו כי כל ההצעות כוללות את כל הכיסויים הרלוונטיים עבורכם. ביטוח רכב מהווה 60% מכלל הביטוחים הנמכרים בישראל, ועדיין מחיריו נעים ומשתנים מאדם לאדם. הסיבה לכך טמונה בין היתר גם בהתאמה של הפוליסה לצרכים הספציפיים שלכם. כך למשל, וודאו כי אתם מכוסים בשירותי דרך וגרירה אם תרצו, ובדקו כמה זמן תחכו כדי לקבל אותם, האם גרירה למוסך כלולה בעלות שאתם משלמים ועוד. בדקו באותיות הקטנות של כל כיסוי ובדקו מי מעניק לכם את התנאים הטובים ביותר עבורכם. הפוליסה כוללת קבלת רכב חלופי? בדקו האם הוא מגיע עד אליכם או ההפך, תוך כמה זמן תקבלו אותו ובכלל, האם מגיע לכם רכב חלופי במקרה של טוטאל לוס?

 

עד 45% הנחה בביטוח מקיף לרכב* 

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח רכב

מה זה ביטוח לפי קילומטר ואיזה אופציות דומות יש?

מה זה ביטוח לפי קילומטר? למי זה מתאים ואיזה פתרונות שונים מציעות היום חברות ביטוח הרכב? כתבה חשובה מהמומחים של ביטוח ישיר

תתקדמו: ביטוח רכב דרך האינטרנט

ביטוח רכב הוא המוצר הביטוחי הנמכר בישראל ולא בכדי. כל בעל רכב במדינה מחויב ברכישת ביטוח חובה לפי חוק.

השוואת מחירי ביטוח רכב: טיפים לחסכון

ענף ביטוחי הרכב נחשב לאחד הענפים התחרותיים ביותר בשוק המקומי ולכן חשוב לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב על מנת למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר

איזה סוג ביטוח כדאי לעשות לרכב?

מעוניינים בביטוח מקיף לרכב? כנסו לאתר ביטוח ישיר ותוכלו ליהנות ממגוון הצעות ייחודיות ואטרקטיביות במיוחד עבורכם. ביטוח מקיף עושים רק בביטוח ישיר.

ההגנה הטובה ביותר: ביטוח רכב נגד גניבה

לדעת יותר על ביטוח רכב נגד גניבות אשר נעשה במסגרת ביטוח מקיף לרכב ויכול לחסוך לכם המון עוגמת נפש.

העולם שייך לצעירים: ביטוח רכב מגיל 21

כל הדברים שאתם צריכים לדעת כדי לרכוש ביטוח נהג צעיר מגיל 21.