למרות המוניטין השמרני שדבק בו, ענף הביטוח בישראל (ובעולם) הצטרף בשנים האחרונות למהפכה הדיגיטלית. חברות הביטוח הישירות, שמתחילת הדרך הציעו ביטוחים במחירים אטרקטיביים יותר, זיהו את הפוטנציאל האדיר בערוץ הדיגיטלי ומשתמשות בו על מנת לתקשר באופן ישיר עם המבוטחים שלהן. על ידי הוצאת הגורם המתווך מהמשוואה והתנהלות בלתי אמצעית, יעילה ומתקדמת בכלים דיגיטליים חברות אלה מציעות כיום ביטוחים בהנחות משמעותיות למי שקונה אונליין ואף לספק לו שירות יעיל בכל שעות היממה.

במקביל, הצרכן הישראלי עבר אף הוא בשנים האחרונות שינוי תפיסתי בכל הנוגע לרכישה באינטרנט באופן כללי ורכישות ביטוח רכב אונליין בפרט. כך שאם תשאלו את החברים שלכם איפה כדאי לעשות ביטוח רכב מבין כלל החברות בשוק, סביר להניח שתקבלו תשובות רבות ומגוונות, אבל אם תשאלו איך עושים ביטוח רכב סביר להניח שתקבלו תשובה ברורה ומיידית - באינטרנט.

ביטוח רכב הוא המוצר הביטוחי הנמכר בישראל ולא בכדי. כל בעל רכב במדינה מחויב ברכישת ביטוח חובה לפי חוק, ועל פי רוב אין הוא מסתפק בפוליסה הבסיסית ומרחיב את המעטפת גם לביטוח מקיף לרכב (או לכל הפחות, לביטוח צד ג' לרכב). רכישת ביטוח רכב באמצעות האינטרנט משתלמת היום יותר מתמיד והסיבות לכך רבות ומגוונות.

היתרונות ברכישת ביטוח רכב באינטרנט

הערוץ הדיגיטלי חוסך כסף

הערוץ הדיגיטלי בכלל הענפים מאפשר לחברות התייעלות כלכלית וכפועל יוצא מזה מתן מחיר אטרקטיבי יותר ללקוח. ביטוח רכב הוא מוצר פשוט ולכן שווה לרכוש אותו בערוץ המקוון ולחסוך בעלויות שוטפות ועמלות סוכנים מתווכים. המוקד הטלפוני סגור? לא נורא, עדיין אפשר לרכוש אונליין בתהליך פשוט וידידותי למשתמש. תופתעו לגלות שהמחיר אפילו זול עוד יותר מחוץ לשעות פעילות המוקד!  

פשטות היא שם המשחק

ביטוח רכב איננו נחשב למוצר ביטוחי מורכב. הפוליסה שקבע המפקח על הביטוח היא פוליסה תקנית ואחידה, וכל חברה בוחרת אלו שירותים נוספים לתת ללקוח כדי להרחיב את הכיסוי הביטוחי ואת השירותים במקרה של אירוע ביטוחי. בשנים האחרונות חברות הביטוח למדו לפשט אותם לצרכן וכך גם לקוחות אשר אינם בקיאים בנושא יכולים לאתר את הפוליסה המתאימה להם בקלות. יתרה מזו, ברכישת ביטוח אונליין דרך אתרי האינטרנט של חברות הביטוח ניתן לקבל מידע רב (כגון מדריכים מקצועיים, עמודי שאלות ותשובות, פוליסות לדוגמה וכדומה) ואף ליצור קשר עם נציג חברת הביטוח דרך האתר לשאלות בכל רגע נתון.

זמן שווה כסף

ביטוח רכב דרך האינטרנט מסייע ללקוח לחסוך זמן רב. אמנם חברות הביטוח באינטרנט מאפשרות גם יצירת קשר עם נציגים מטעמן, אך בכל מקרה רכישת הביטוח יכולה להתבצע ללא כל גורם מתווך ובתהליך פשוט, קל ומהיר שחוסך זמן יקר.

מחירים אטרקטיביים ברכישת ביטוח רכב באינטרנט

בדומה כמעט לכל רכישה במרחב הווירטואלי, גם רכישת ביטוח רכב באינטרנט היא החלטה צרכנית נבונה שהרי במקרים רבים המחיר ברכישה אונליין נמוך יותר. יכולתו של הלקוח להשוות בין הפוליסות השונות, לא רק בין חברת ביטוח אחת לאחרת, אלא גם בין המוצרים הביטוחיים השונים אשר משווקים על ידי אותה החברה – הופכת את הערוץ הדיגיטלי לחיוני אף יותר.

ניהול פוליסת הביטוח לאחר הרכישה

רכישת ביטוח רכב איננה מסתיימת כמובן בהתקשרות הראשונית עם החברה המבטחת. לאחר מכן, הלקוח מעוניין להמשיך ולעקוב אחר התשלומים, הפרמיות, הכיסויים הביטוחיים וכדומה. חברות ביטוח אשר משווקות מוצרי ביטוח באינטרנט מעמידות לרשות לקוחותיהן גם פלטפורמה מקוונת ידידותית למשתמש ושירותים שונים המאפשרים לנהל את הפוליסות, לעדכן פרטים ולהוסיף כיסויים באופן עצמאי בכל שעה ובכל זמן מהמחשב האישי ואפילו מהנייד.

בשורה התחתונה, היתרונות הרבים הגלומים ברכישת ביטוח רכב באינטרנט באמצעות חברות הביטוח הישירות מפשטים ואף מוזילים בצורה לא מבוטלת את הביטוח עבור כל בעל רכב בישראל. כיום, כשניתן לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב בלחיצת כפתור, אין שום סיבה לשלם מחיר מופרז או לעשות סיפור מביטוח – אלא פשוט לעשות אותו.

עד 45% הנחה בביטוח מקיף לרכב* 

לקבלת הצעה ללא התחייבות:

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

תתקדמו: ביטוח רכב דרך האינטרנט

תתקדמו: ביטוח רכב דרך האינטרנט

ביטוח רכב הוא המוצר הביטוחי הנמכר בישראל ולא בכדי. כל בעל רכב במדינה מחויב ברכישת ביטוח חובה לפי חוק.

ההגנה הטובה ביותר: ביטוח רכב נגד גניבה

ההגנה הטובה ביותר: ביטוח רכב נגד גניבה

לדעת יותר על ביטוח רכב נגד גניבות אשר נעשה במסגרת ביטוח מקיף לרכב ויכול לחסוך לכם המון עוגמת נפש.

העולם שייך לצעירים: ביטוח רכב מגיל 21

העולם שייך לצעירים: ביטוח רכב מגיל 21

כל הדברים שאתם צריכים לדעת כדי לרכוש ביטוח נהג צעיר מגיל 21.

השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואת מחירי ביטוח רכב

ישנם מספר גורמים שמשפיעים על גובה הסכום של הביטוח, ביניהם רמת הבטיחות המותקנת ברכב ואפיונו של הנהג.