על מה נדבר בכתבה?

המהפכה הדיגיטלית סחפה את עולם הביטוח בסערה. למה ביטוח רכב באינטרנט כנראה יותר זול? אילו פעולות נוכל לבצע באינטרנט גם אחרי ההצטרפות? העתיד כאן והוא מדהים

אמ;לק

  • חברות הביטוח הישירות מובילות את מהפכת הדיגיטציה בעולם הביטוח – גם ברכישת ביטוח וגם במתן שירות דיגיטלי לכל מצב, אפילו הגשת תביעה
  • החיסכון הכלכלי שמתאפשר לחברות הביטוח הישירות – מתגלגל גם אל הצרכן שנהנה ממחירים אטרקטיביים באינטרנט
  • השפה הפשוטה והאחידה בהסכמי ביטוח הרכב נקבעה על ידי המפקח על הביטוח, כך ניתן לאתר ביטוחים וכיסויים מתאימים בנוחות וללא גורם מתווך

 

למרות המוניטין השמרני שדבק בו בעבר, ענף הביטוח בישראל (ובעולם) הצטרף בשנים האחרונות למהפכה הדיגיטלית. חברות הביטוח הישירות, שמתחילת הדרך הציעו ביטוחים במחירים אטרקטיביים יותר, זיהו את הפוטנציאל האדיר בערוץ הדיגיטלי ומשתמשות בו על מנת לתקשר באופן ישיר עם המבוטחים שלהן.

על ידי הוצאת הגורם המתווך מהמשוואה והתנהלות ישירה, יעילה ומתקדמת בכלים דיגיטליים חברות אלה יכולות להציע כיום ביטוחים בהנחות משמעותיות למי שקונה אונליין ואף לספק לו שירות יעיל ומהיר בכל שעות היממה.

על ידי הוצאת הגורם המתווך מהמשוואה והתנהלות ישירה, יעילה ומתקדמת בכלים דיגיטליים חברות אלה יכולות להציע כיום ביטוחים בהנחות משמעותיות למי שקונה אונליין ואף לספק לו שירות יעיל ומהיר בכל שעות היממה.

במקביל לתנופת הדיגיטציה של חברות הביטוח, הצרכן הישראלי עבר אף הוא בשנים האחרונות שינוי תפיסתי בכל הנוגע לרכישה באינטרנט באופן כללי ורכישות ביטוח רכב אונליין בפרט. כך שאם תשאלו את החברים שלכם איפה כדאי לעשות ביטוח רכב מבין כלל החברות בשוק, סביר להניח שתקבלו תשובות רבות ומגוונות, אבל אם תשאלו איך עושים ביטוח רכב סביר להניח שתקבלו תשובה ברורה ומיידית - באינטרנט.

ביטוח רכב הוא המוצר הביטוחי הנמכר בישראל ולא בכדי. כל בעל רכב במדינה מחויב ברכישת ביטוח חובה לפי חוק, ועל פי רוב איננו מסתפק בפוליסה הבסיסית, אלא מרחיב את המעטפת גם לביטוח מקיף לרכב או לכל הפחות ביטוח צד ג'. רכישת ביטוח רכב באמצעות האינטרנט משתלמת היום יותר מתמיד והסיבות לכך רבות, מגוונות ובעיקר – משמחות. אז מהם היתרונות ברכישת ביטוח רכב באינטרנט?

ביטוח רכב באינטרנט - ביטוח ישיר

ביטוח רכב אונליין חוסך כסף

הערוץ הדיגיטלי מאפשר לחברות התייעלות כלכלית וכפועל יוצא מזה הן יכולות לתת ללקוחותיהן מחיר אטרקטיבי יותר עבור הביטוח. היות וכיום ביטוח רכב הוא מוצר פשוט, שווה לרכוש אותו בערוץ המקוון ולחסוך בעלויות שוטפות ועמלות סוכנים מתווכים. המוקד הטלפוני סגור? עדיין אפשר לרכוש אונליין בתהליך פשוט וידידותי למשתמש. תופתעו לגלות שהמחיר אפילו עוד יותר זול מחוץ לשעות פעילות המוקד. אין בעד מה.

פשטות היא שם המשחק

כפי שציינו, ביטוח רכב לא נחשב לקוביה ההונגרית של הביטוחים – הפוליסה שקבע המפקח על הביטוח היא תקנית ואחידה. כל חברה בוחרת אלו שירותים נוספים היא מעוניינת לתת ללקוח במטרה להרחיב את הכיסוי הביטוחי ולהגדיל את סל השירותים במקרה של אירוע ביטוחי. בשנים האחרונות חברות הביטוח למדו לפשט את המונחים לנוחיות הצרכן, כך שגם אם אינכם בקיאים בנושא תוכלו לאתר את הביטוח והכיסויים המתאימים לכם בקלות. בנוסף, ברכישת ביטוח אונליין דרך אתרי האינטרנט של חברות הביטוח ניתן לקבל מידע רב – כמו מדריכים מקצועיים, עמודי שאלות ותשובות, פוליסות לדוגמה וכדומה – ואף ליצור קשר עם נציג חברת הביטוח דרך האתר לשאלות בכל רגע נתון.

זמן שווה כסף

ביטוח רכב דרך האינטרנט מסייע לכם לחסוך זמן רב. אמנם חברות הביטוח באינטרנט מאפשרות גם יצירת קשר עם נציגים מטעמן, אך בכל מקרה רכישת הביטוח יכולה להתבצע ללא כל גורם מתווך ובתהליך פשוט, קל ומהיר שחוסך זמן יקר.

מחירים אטרקטיביים ברכישת ביטוח רכב באינטרנט

בדומה כמעט לכל רכישה במרחב הווירטואלי, גם רכישת ביטוח רכב באינטרנט זו החלטה צרכנית נבונה וחסכונית, שהרי במקרים רבים המחיר ברכישה אונליין נמוך יותר. יכולתו של הלקוח להשוות בין הפוליסות השונות, לא רק בין חברת ביטוח אחת לאחרת, אלא גם בין המוצרים הביטוחיים השונים אשר משווקים על ידי אותה החברה, הופכת את הערוץ הדיגיטלי לחיוני ויעיל אף יותר.

ניהול פוליסת הביטוח לאחר הרכישה

רכישת ביטוח רכב איננה מסתיימת בהתקשרות הראשונית עם החברה המבטחת. הרי לאחר מכן נרצה להמשיך לעקוב אחר התשלומים, הפרמיות, הכיסויים הביטוחיים וכדומה. חברות ביטוח אשר משווקות מוצרי ביטוח באינטרנט מעמידות לרשות לקוחותיהן גם פלטפורמה מקוונת ידידותית למשתמש ושירותים שונים נוספים המאפשרים לנהל את הפוליסות, לעדכן פרטים, להוסיף כיסויים באופן עצמאי ואפילו להגיש תביעה בכל שעה ובכל זמן מהמחשב האישי ואפילו מהנייד.

עד 50% הנחה בביטוח מקיף לרכב* 

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח רכב

זרם חלופי: האם בקרוב תחפשו רכב חשמלי מומלץ?

לא רחוק היום שבו נתוני הסוללה יעניינו אתכם הרבה יותר מביצועי המנוע, אנחנו כאן כדי לוודא שתגיעו ליום הזה מוכנים עם הביטוח המותאם ביותר בשוק לרכבים חשמליים.

מה זה ביטוח לפי קילומטר ואיזה אופציות דומות יש?

מה זה ביטוח לפי קילומטר? למי זה מתאים ואיזה פתרונות שונים מציעות היום חברות ביטוח הרכב? כתבה חשובה מהמומחים של ביטוח ישיר

תתקדמו: ביטוח רכב דרך האינטרנט

ביטוח רכב הוא המוצר הביטוחי הנמכר בישראל ולא בכדי. כל בעל רכב במדינה מחויב ברכישת ביטוח חובה לפי חוק.

השוואת מחירי ביטוח רכב: טיפים לחסכון

ענף ביטוחי הרכב נחשב לאחד הענפים התחרותיים ביותר בשוק המקומי ולכן חשוב לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב על מנת למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר

הכירו את ארגון ידידים: אנשים טובים באמצע הדרך

ביטוח ישיר שמחה להפנות לכם זרקור על הפעילות החשובה של ארגון ידידים שחרט על דגלו לספק סיוע ראשוני שאינו רפואי בדרכים

העולם שייך לצעירים: ביטוח רכב מגיל 21

כל הדברים שאתם צריכים לדעת כדי לרכוש ביטוח נהג צעיר מגיל 21.