אילו כיסויים ניתן להוסיף לביטוח תאונות אישיות? 

ביטוח תאונות אישיות מקנה למבוטח או לבני משפחתו פיצוי במקרה נזק או מוות של המבוטח עקב תאונה.

 

ניתן להתאים את הביטוח לצרכים האישיים שלך על ידי הוספת אחד או יותר מהכיסויים וההרחבים הבאים:

למה כדאי לעשות ביטוח תאונות אישיות אצלנו?

קבלת הצעה במהירות ובנוחות מירבית

הערוץ הדיגיטלי מאפשר לנו כחברה לחסוך במשאבים וכפועל יוצא מזה להציע לכם ביטוח תאונות אישיות במחיר משתלם במיוחד. מלאו כבר עכשיו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה מותאמת אישית. 

לקבלת הצעה

מובילים במדד איכות השירות 

אנחנו גאים להיות במקום הראשון מבין כלל חברות הביטוח במדד איכות השירות של משרד האוצר בכל הקשור לטיפול בפניות ותשלום תביעות ללקוחות ביטוח תאונות אישיות.

למידע נוסף

זמינות מקסימלית בסביבה מרובת ערוצים   

אתם יכולים ליצור איתנו קשר בכל עת במגוון ערוצים: על ידי השארת פרטים כאן בעמוד, בצ'אט באתר, במייל, בפנייה למוקד הטלפוני וגם עמוד הפייסבוק.

שאלות נפוצות על ביטוח תאונות אישיות

תאונה מוגדרת כאירוע פתאומי, מקרי ובלתי צפוי שנגרם במישרין וללא תלות בגורמים אחרים, על ידי גורם חיצוני, ושתוצאתו הישירה היא חבלה או פגיעה גופנית במבוטח.
מכיוון וכל אחד מאיתנו חשוף לתאונות בלתי צפויות במסגרות השונות, ביטוח תאונות ומחלות מתאים לכל אדם. גיל ההצטרפות לפוליסה הוא 3-70 והפוליסה עצמה ממשיכה עד גיל 85.
בניגוד לחברות ביטוח אחרות שעושות שימוש ב"טבלאות נכות" משל עצמן, בביטוח ישיר קביעת אחוזי הנכות נעשית על ידי מומחה רפואי לתחום הנכות האמורה, ובהתאם לטבלאות אובייקטיביות של שיעורי הנכות שבחלק א' לתוספת לתקנה 11 של תקנות הביטוח הלאומי (קביעת דרגת נכות לנפגעי עבודה), התשט"ז 1956.