על מה נדבר בכתבה? 

מיליוני ישראלים לא טועים. על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה במהלך 2013 לא פחות מ-4.8 מיליון ישראלים החתימו דרכון בנתב"ג. נתוני המפקח על הביטוח מסגירים ש-85% מהם דאגו לעשות זאת כשהם מצוידים בביטוח נסיעות מתאים. כיצד תרכשו ביטוח נסיעות בצורה הטובה ביותר ואיך תיסעו בראש שקט כשבאמתחתכם פוליסה אטרקטיבית ואפקטיבית? תמשיכו לקרוא ותגלו.

נסיעה לחו"ל, בין אם לצרכים עסקיים ובין אם לטובת חופשה, טומנת בחובה גם לא מעט סיכונים כאשר ישראלי המצוי במדינה זרה איננו נהנה מהזכויות המגיעות לו מתוקף היותו חבר בקופת חולים כזו או אחרת, ומכאן שאם הוא ייתקל בפני אתגר בריאותי כלשהוא, נכונות לו הוצאות כספיות לא מבוטלות בלשון המעטה, על כן חשוב להיערך לכך מבעוד מועד ולהצטייד בביטוח נסיעות לחו"ל.

אולם חשוב לדעת כי ביטוח הנסיעות אינו מגן רק במקרים רפואיים, אלא גם מפני נזק או אובדן כבודה. כשאתם נמצאים בחו"ל, המזוודות שלכם הם רכושכם היחיד, לכן יכולה להיגרם לכם עוגמת נפש כפולה אם הן תינזקנה או תאבדנה במהלך הטיול – הן בהיבט שיבוש התוכניות שהכנתם מבעוד מועד והן בהיבט הנזק הכספי. ביטוח נסיעות לחו"ל יצמצם פלאים את הצער בעקבות המאורע הלא נעים.

כשאתם נמצאים בחו"ל, המזוודות שלכם הם רכושכם היחיד, לכן יכולה להיגרם לכם עוגמת נפש כפולה אם הן תינזקנה או תאבדנה במהלך הטיול

הגדירו את מטרת הנסיעה

השלב הראשון לקראת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל יהיה הגדרת הצרכים שלנו - ניסוח מדויק של היעד ומטרת הנסיעה. למשל, האם מדובר בנסיעה משפחתית קלילה עם הילדים, או שמא עסקינן בחופשת סקי או אולי אפילו טיול תרמילאים? לכל אחת מהסיטואציות הללו ניתן וכדאי להתאים ביטוח נסיעות הכולל את הכיסויים הרלוונטיים לו. ככל שפוליסת הביטוח תיטיב להתכתב עם מטרת הנסיעה וככל שהיא תתייחס לסיכונים הכרוכים בה, כך המענה בזמן אמת יהיה אפקטיבי ויעיל יותר.

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל

זהות המבוטחים

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל תלויה כמובן בזהות המבוטחים. חברות ביטוח רבות מציעות מוצרים ספציפיים עבור מבוטחים בעלי מאפיינים ייחודיים כגון אנשי עסקים, נשים בהריון, מבוטחים בני גיל הזהב, ילדים, מבוטחים אשר סובלים מבעיות רפואיות שונות וכדומה. התאמת הביטוח מעניקה מעטפת ביטוחית הולמת ואף מסייעת למנוע מצבים בהם מופרת חובת הגילוי ההדדי בין המבוטח לחברת הביטוח. לדוגמה, במידה ומבוטח אשר סובל מבעיות לחץ דם איננו מעדכן את חברת הביטוח בעת רכישת הפוליסה, ומצבו הבריאותי מחמיר בחו"ל (ואפילו ללא קשר ישיר לבעיה האמורה), הדיווח הכוזב או אי הדיווח במקרה זה עלול לגרום להעדר כיסוי.

כוחו של הערוץ הדיגיטלי

בדיוק כפי שהתכוננתם לנסיעה באמצעות מידע ושירותים המצויים ברחבי הרשת, כך גם מומלץ לבדוק ולרכוש את הביטוח שלכם. לא מעט חברות ביטוח התקדמו אל העידן הדיגיטלי וכיום קל מאוד למצוא את כל המידע הדרוש לכם על ביטוח נסיעות לחו"ל ברשת האינטרנט ועל ידי כך להתאים ולרכוש את הפוליסה שתהיה מותאמת בדיוק לצרכים שלכם ובמחיר האטרקטיבי ביותר.

הכירו את ההרחבות לביטוח

כל פוליסת ביטוח כוללת מעטפת בסיסית ולצידה אפשרות להוספת הרחבים ספציפיים אשר באמצעותם תוכלו לעלות על המטוס בראש שקט ובידיעה שאתם מכוסים בביטוח המותאם בדיוק לצרכים שלכם. מומלץ לבדוק היטב מהם ההרחבים לביטוח נסיעות לחו"ל הרלוונטיים לכם שכן הם יכולות להגדיל משמעותית את המעטפת הביטוחית שלכם. בד בבד, תתפלאו לגלות שמבחינה כלכלית התוספת לפוליסה הבסיסית בדרך איננה כה גבוהה לעומת האפקטיביות של ההרחבים במקרה שתאלצו להשתמש בהם. בין התוספות הרבות לביטוח הנסיעות תוכלו למצוא הרחבים לפעילויות ספורט חורף או ספורט אתגרי, איתור וחילוץ, ביטוח למחשב נייד, לנשים בהיריון ועוד.

עד 25% הנחה בביטוח נסיעות לחו"ל
ללקוחות ביטוח ישיר

כפר גלובלי: ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט

כיום, בחסות הקדמה הטכנולוגית, מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל און-ליין בקלות ובזול

טסה בשביל שניים: ביטוח נסיעות לחו"ל בהריון

ביטוח נסיעות לחו"ל בסיסי אינו מעניק לאישה ההרה את מלוא הכיסויים הרלוונטיים לה ולכן עליה לדאוג להרחבתו

כמו סופרמן: ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים

חובבי ספורט אתגרי? אל תוותרו על כיסוי ביטוחי נאות בגלל תפיסת ה"לי זה לא יקרה" המסוכנת!

חוויה משפחתית: ביטוח נסיעות לחו"ל עם ילדים

נסיעה לחו"ל עם הילדים היא חוויה נהדרת אך יחד עם ההנאה הצרופה, גם האחריות גדלה ולכן כדאי להצטייד מבעוד מועד בביטוח נסיעות המותאם למשפחה.

מורה נבוכים: איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל?

יוצאים לחופשה? אל תשכחו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. רק באתר ביטוח ישיר תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם לבחירת ביטוח נסיעות מתאים במיוחד עבורכם!

ותחזרו בשלום: רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל

קראו אודות האופציות השונות לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ותוכלו לחסוך כסף כבר בנסיעה הקרובה שלכם!