כיצד מחושבת עלות ביטוח אובדן כושר עבודה?

הסבר על תשלום דמי הביטוח:

 • מהי עלות הביטוח?

  דמי הביטוח נקבעים על פי נתוני המבוטח (גיל, מין, עיסוק, תחביב, עישון ומצב רפואי במעמד הרכישה), תקופת הביטוח, מסלול הפרמיה, משך תקופת ההמתנה וסכום הפיצוי החודשי (ככל שהוא יהיה גבוה יותר כך דמי הביטוח יהיו גבוהים יותר).

 • מהם מסלולי הפרמיה?

  באפשרותכם לרכוש את הביטוח במסלול של דמי ביטוח קבועים (פרמיה) לאורך כל תקופת הביטוח בהתאם לגילכם או משתנים מדי שנה בהתאם לגיל המבוטח. טבלת השתנות הפרמיה במהלך תקופת הביטוח תוצג לכם במעמד הרכישה.

 • מהי תקופת ההמתנה?

  בביטוח אובדן כושר עבודה קיימת תקופת המתנה של כשלושה או שישה חודשים מרגע אובדן הכושר עבודה (לבחירתו של המבוטח) עד מועד תחילת הזכאות לפיצוי. במידה והמבוטח עדיין במצב של אובדן כושר עבודה לאחר תקופה זו, הוא יקבל פיצוי מדי חודש בחודשו עד לסיום תקופת הביטוח, או עד שהוא ישוב לעבוד (המוקדם מביניהם).

 • מהו סכום הפיצוי?

  בגין אובדן כושר עבודה תקבלו פיצוי חודשי מרבי של עד 75% מהכנסתכם, שיחושב על פי ממוצע ההכנסה מעבודה ב-12 החודשים שקדמו לקרות מקרה הביטוח.

חיפוש פוליסות וטפסים - תאונות ומחלות

חיפוש לפי:

עוד דברים שכדאי לדעת על אובדן כושר עבודה

מצב בו מבוטח נכנס שנית למצב של אובדן כושר עבודה, מחמת אותה מחלה או תאונה, וזאת בתוך 6 חודשים ממועד הפיצוי החודשי האחרון. במקרה שכזה הוא יזכה לפיצוי ללא כל תקופת המתנה.

המקצוע והתחביב שלכם משמשים בסיס לסוג ביטוח זה ובהתאם להם נקבעת דמי הביטוח לתשלום ומוחלט האם לבטח אתכם ובאילו תנאים. לכן במידה ואתם משנים מקצוע או מאמצים לעצמכם תחביב חדש - חובה לעדכן אותנו על כך.

בביטוח ישיר תוכלו לרכוש ביטוח מחלות קשות החל מגיל 18 ועד גיל 55. הפוליסה תהיה תקפה עד שתגיעו לגיל 67.

ביטוח החיים המשתלם - עכשיו משתלם יותר!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: