כתבי שירות שניתן להוסיף לתמיכה במחלה ממארת

באפשרותך להתאים את הביטוח לצרכיך האישיים על ידי אחד או יותר מהתוכניות/כתבי השירות הבאים:

חיפוש פוליסות וטפסים - ביטוח בריאות

חיפוש לפי:

עוד דברים שכדאי לדעת על תמיכה ביטוחית למחלה ממארת

סכום הביטוח בפוליסת תמיכה ביטוחית למחלה ממארת נע בין ₪50,000 ל-₪300,000 בהתאם לבחירתכם.

הרפואה הציבורית אינה מצליחה לספק את כל צרכיהם של החולים. ביטוח בריאות יעניק לכם בהשקעה חודשית סבירה מענה הולם לכך. לדוגמא: חלק מהטיפולים הנדרשים להתמודדות עם מחלת הסרטן אינם כלולים בסל הבריאות כך שבמידה וחלילה תזדקקו להם, תדרשו לשלם סכומי עתק על מנת לממן אותם. תמיכה ביטוחית למחלה ממארת מקנה מענה ראוי למקרים אלה.

עלות הביטוח נקבעת בכפוף למענה על שאלון בריאות עליו תדרשו להשיב במעמד רכישת הביטוח.

כחלק מהשינויים שנכנסו לתוקף ברפורמת ביטוחי הבריאות שיצאה לדרך ב-1 בפברואר 2016, הפוליסה מתחדשת אחת לשנתיים ב-1 ביוני, החל מה-1 ביוני 2018. חידוש הביטוח לתקופה נוספת יבוצע ללא בחינה מחודשת של מצבכם הרפואי או תקופה אכשרה נוספת.

גילוי מחלה ממארת - המבוטח יהיה זכאי לפיצוי חד פעמי של 100% מסכום הביטוח אם יוגדר על ידי הרופא כחולה במחלת הסרטן באמצעות אישור אבחנה (בכתב, מרופא מומחה בתחום האונקולוגיה), לאחר תום תקופת האכשרה ובתנאי שהמבוטח לא נפטר מהמחלה במשך 14 הימים הסמוכים לאחר האבחנה.

גילוי סרטן מוקדם - במידה והמבוטח יאובחן לראשונה בתקופת הביטוח באחד מ-3 סוגים ספציפיים של סרטן (שד, ערמונית או צוואר הרחם), הוא יהיה זכאי לפיצוי חד פעמי בגובה 15% מסכום הביטוח. במידה והמחלה תתפתח ותוגדר כמחלה ממארת - יקבל המבוטח את שארית סכום הביטוח.

ב-50 השנים האחרונות מספר החולים המאובחנים בסרטן עלה פי חמש. מידי שנה מאובחנים בישראל כ-28,000 חולי סרטן חדשים ונפטרים מסרטן כ-11,000 חולים. כיום חיים בישראל למעלה מ-200,000 חולי סרטן ומחלימים.

על פי מחקרים שפורסמו לאחרונה, התחלואה בסרטן בעולם צפויה לעלות ב- 75% ולהגיע לכ-25 מיליון בעשרים השנים הקרובות.

ביטוח בריאות למשפחה עושים רק בביטוח ישיר

לקבלת הצעה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: