כיסויים שניתן להוסיף לתמיכה ביטוחית למחלה ממארת

באפשרותך להתאים את הביטוח לצרכיך האישיים על ידי אחד או יותר מהתוכניות/כתבי השירות הבאים:

 • מהו כתב שירות ייעוץ רפואי און ליין באמצעות רופאים מומחים?

  כתב שירות המעניק למבוטח שירותי ייעוץ און ליין ברפואת מומחים ומוקד ייעוץ רפואי מקוון בתחומי המשפחה והילדים.

 • מהו כתב שירות אבחון רפואי מהיר וליווי אישי רפואי פרימיום?

  מהו כתב שירות אבחון רפואי מהיר וליווי אישי רפואי פרימיום?כתב שירות המעניק למבוטח מגוון שירותים כגון אבחון ראשוני, אבחון מקיף, מנהל תיק אישי, רופא מלווה אישי, הכוונה על ידי עובד סוציאלי, השגחה רפואית, טיפול על ידי מומחה ברפואת הכאב, מפגשי טיפול עם פסיכותרפיסט, שירותי ריפוי בעיסוק וסיוע בשינוע עזרים רפואיים.

 • מהי תוכנית לקבלת שירותים לרפואה אמבולטורית?

  תוכנית מקיפה הכולל פגישות והתייעצות עם רופאים מומחים, בדיקות סקר מנהלים, בדיקות אבחון, בדיקות לרפואה מונעת, בדיקות הריון, החלמה לאחר לידה, בדיקות סקר לגילוי סרטן ועוד.

 • מהו כתב שירות רפואה משלימה?

  מגוון טיפולי רפואה משלימה כגון: אקופונטורה, רפלקסולוגיה, שיאצו, אוסטיאופתיה, כירופרקטיקה, הומאופתי, פלדנקרייז, ביו פידבק, טיפול נטורפתי, יעוץ דיאטטי ועוד.

חיפוש פוליסות וטפסים - ביטוח בריאות

חיפוש לפי:

עוד דברים שכדאי לדעת על תמיכה ביטוחית למחלה ממארת

סכום הביטוח בפוליסת תמיכה ביטוחית למחלה ממארת נע בין ₪50,000 ל-₪300,000 בהתאם לבחירתכם.

הרפואה הציבורית אינה מצליחה לספק את כל צרכיהם של החולים. ביטוח בריאות יעניק לכם בהשקעה חודשית סבירה מענה הולם לכך. לדוגמא: חלק מהטיפולים הנדרשים להתמודדות עם מחלת הסרטן אינם כלולים בסל הבריאות כך שבמידה וחלילה תזדקקו להם, תדרשו לשלם סכומי עתק על מנת לממן אותם. תמיכה ביטוחית למחלה ממארת מקנה מענה ראוי למקרים אלה.

עלות הביטוח נקבעת בכפוף למענה על שאלון בריאות עליו תדרשו להשיב במעמד רכישת הביטוח.

כחלק מהשינויים שנכנסו לתוקף ברפורמת ביטוחי הבריאות שיצאה לדרך ב-1 בפברואר 2016, הפוליסה מתחדשת אחת לשנתיים ב-1 ביוני, החל מה-1 ביוני 2018. חידוש הביטוח לתקופה נוספת יבוצע ללא בחינה מחודשת של מצבכם הרפואי או תקופה אכשרה נוספת.

גילוי מחלה ממארת - המבוטח יהיה זכאי לפיצוי חד פעמי של 100% מסכום הביטוח אם יוגדר על ידי הרופא כחולה במחלת הסרטן באמצעות אישור אבחנה (בכתב, מרופא מומחה בתחום האונקולוגיה), לאחר תום תקופת האכשרה ובתנאי שהמבוטח לא נפטר מהמחלה במשך 14 הימים הסמוכים לאחר האבחנה.

גילוי סרטן מוקדם - במידה והמבוטח יאובחן לראשונה בתקופת הביטוח באחד מ-3 סוגים ספציפיים של סרטן (שד, ערמונית או צוואר הרחם), הוא יהיה זכאי לפיצוי חד פעמי בגובה 15% מסכום הביטוח. במידה והמחלה תתפתח ותוגדר כמחלה ממארת - יקבל המבוטח את שארית סכום הביטוח.

ב-50 השנים האחרונות מספר החולים המאובחנים בסרטן עלה פי חמש. מידי שנה מאובחנים בישראל כ-28,000 חולי סרטן חדשים ונפטרים מסרטן כ-11,000 חולים. כיום חיים בישראל למעלה מ-200,000 חולי סרטן ומחלימים.

על פי מחקרים שפורסמו לאחרונה, התחלואה בסרטן בעולם צפויה לעלות ב- 75% ולהגיע לכ-25 מיליון בעשרים השנים הקרובות.

ביטוח בריאות הכי משתלם בביטוח ישיר

לקבלת הצעה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: