אחת הדרכים הנכונות והמומלצות לייעל את ביטוח הרכב ואת העלויות הכרוכות בו הוא באמצעות התאמתו לצרכים האישיים שלכם. הוספה של כיסוי ביטוח רכב לזמן קצר היא דוגמא מצוינת לכיסוי ביטוחי המאפשר חיסכון בשימוש ובעלויות ביטוח יקרות, שאינן תואמות את צרכיו השוטפים של המבוטח.

ניתן להוסיף כיסוי ביטוחי זמני לרכב לפוליסה הקיימת שלכם, והוא יכול להיות פתרון חכם שיוביל להוזלה במחירי ביטוח הרכב. כמה זמן זה קצר? ניתן לרכוש את הכיסוי למספר ימים עד שבוע, כאשר היתרון העיקרי שלו טמון בחיסכון בעלויות הביטוח השנתיות. ביטוח לזמן קצוב מתאים במיוחד לנהגים צעירים שלא נוסעים הרבה כמו חיילים, שעלות הביטוח השנתית עבורם גבוהה.

 

 רכישת ביטוח רכב למספר ימים מוגבל יכולה להוזיל משמעותית את עלויות הביטוח השנתיות

נניח שרכב מסוים נמצא בשימוש בני זוג עם בן חייל. שניהם נהגים וותיקים בעלי ניסיון ועבר תעבורתי נקי. במצב כזה ביטוח הרכב כנראה נרכש בעלות אטרקטיבית. כאשר הם ירצו לאפשר לבנם החייל, שהוא גם נהג צעיר וגם נהג חדש לנהוג ברכב המשפחתי, יהיה עליהם להרחיב את הביטוח בהתאם ולכן עלות הביטוח עלולה לטפס באופן ניכר. רכישת ביטוח רכב למספר ימים מוגבל יכולה להוזיל עבורם משמעותית את עלויות הביטוח השנתיות.  הרווח הוא אפילו כפול כי הנהג הצעיר יוכל לצבור שנות נהיגה בנוסף לחיסכון הכספי.

תקופת הזמן המינימלית לרכישת כיסוי ביטוחי זמני לרכב

כיסוי ביטוחי זמני לרכב הוא כלי נהדר להוזלת הביטוח בהתאם לצרכים ספציפיים שלכם ושל בני משפחתכם, וניתן לרכוש אותו למספר ימים בודדים עד שבוע. רכישת כיסוי ביטוחי זה ניתנת להוספה לביטוח מקיף לרכב או לביטוח צד ג'.

מתי מומלץ לרכוש כיסוי ביטוחי זמני לרכב

מלבד חיילים המגיעים לחופשה קצרה בבית, כיסוי ביטוחי זמני לרכב יכול להתאים לשורה ארוכה של סיטואציות נוספות. למשל שימוש חד-פעמי ברכב מעביד על ידי עובד, שימוש ברכב עבור אורח שמגיע לזמן קצר, הרחבת פוליסה שמית בין בני זוג (כאשר הרכב נמצא בדרך כלל בשימוש של אחד מהם בלבד ונתוני הביטוח שונים מהותית). בנוסף ניתן להשתמש בכיסוי במקרים בהם הרכב איננו בשימוש ויש צורך להעבירו ממקום למקום, או במקרה של רכבים מיוחדים כגון רכבי שטח, אשר אינם נמצאים בשימוש בתדירות גבוהה ונוהגים בהם נהגים שונים מעת לעת. 

ביטוח רכב לזמן קצר - ביטוח ישיר

כמה עולה ביטוח רכב לשבוע?

היתרון המרכזי של כיסוי ביטוחי זמני לרכב הוא החיסכון הכספי בעלויות הביטוח השנתיות. קחו למשל את הוריו של החייל מתחילת הכתבה, היות והסטטיסטיקה מעידה על כך שנהגים צעירים וחדשים מעורבים יותר בתאונות דרכים מנהגים ותיקים ביחס לחלקם באוכלוסיה, הוספת נהג צעיר וחדש לפוליסה תייקר להם את הביטוח בעשרות אחוזים. לכן, כיסוי זמני לנהג צעיר מעניק להורים מצד אחד אפשרות ליהנות מביטוח לילדיהם, ומצד שני לשמור על מסגרת תקציבית מותאמת אישית ויעילה יותר.

עד 3 חודשים מתנה בביטוח מקיף לרכב*

זרם חלופי: האם בקרוב תחפשו רכב חשמלי מומלץ?

לא רחוק היום שבו נתוני הסוללה יעניינו אתכם הרבה יותר מביצועי המנוע, אנחנו כאן כדי לוודא שתגיעו ליום הזה מוכנים עם הביטוח המותאם ביותר בשוק לרכבים חשמליים.

מה זה ביטוח לפי קילומטר ואיזה אופציות דומות יש?

מה זה ביטוח לפי קילומטר? למי זה מתאים ואיזה פתרונות שונים מציעות היום חברות ביטוח הרכב? כתבה חשובה מהמומחים של ביטוח ישיר

שירות "ישיר מהיר" ומעטפת רגע האמת של ביטוח ישיר

הכירו את השירות החדש שבו אנחנו מתחייבים לתיקון הרכב שלכם במוסך בתוך שלושה ימים. איחרנו? על כל יום איחור תקבלו BUYME של 100 ש"ח

תתקדמו: ביטוח רכב דרך האינטרנט

ביטוח רכב הוא המוצר הביטוחי הנמכר בישראל ולא בכדי. כל בעל רכב במדינה מחויב ברכישת ביטוח חובה לפי חוק.

השוואת מחירי ביטוח רכב: טיפים לחסכון

ענף ביטוחי הרכב נחשב לאחד הענפים התחרותיים ביותר בשוק המקומי ולכן חשוב לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב על מנת למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר

העולם שייך לצעירים: ביטוח רכב מגיל 21

כל הדברים שאתם צריכים לדעת כדי לרכוש ביטוח נהג צעיר מגיל 21.