שיתוף נסיעות

משתמשים באפליקציות לשיתוף נסיעות?

ביטוח ישיר ממשיכה לתת מענה מהיר לצרכי השוק ומודיעה כי אם בידכם פוליסת ביטוח החובה שלנו, אתם מכוסים ביטוחית גם כשאתם לוקחים נוסעים באמצעות אפליקציות שיתוף נסיעות.

תחום שיתוף הנסיעות תופס תאוצה ברחבי העולם ונכנס לאחרונה גם לישראל. נסיעה שיתופית היא דרך נוחה לנהגים ונוסעים לסייע אחד לשני ולהפחית את עלויות הנסיעה היומיומיות שלהם הלוך-חזור מהבית לעבודה, ועל הדרך להפחית גם את עומסי התנועה וזיהום האוויר.

אולם לצד הבשורה החברתית-צרכנית, סוגיית הכיסוי הביטוחי בזמן נסיעה משותפת עבורה הנהג גובה תשלום לא הייתה ברורה עד כה, מכיוון שפוליסת ביטוח החובה הסטנדרטית מחריגה מצב בו השימוש ברכב המבוטח הינו לצורך "מטרה עסקית של הסעת נוסעים ברכב, כנגד תשלום שכר או תמורה אחרת".

שיתוף פעולה עם אפליקציית שיתוף הנסיעות של Waze

Waze משיקה את אפליקציית שיתוף הנסיעות Waze Carpool, המאפשרת לכם כנהגים לאסוף משתמשים באפליקציה ליעד מבוקש ולהפיק את המיטב מהנסיעות השגרתיות שלכם. אנו שמחים להודיע כי נהגים המבוטחים בביטוח חובה לרכב של ביטוח ישיר, ימשיכו לשלם פרמיה רגילה ויהיו מכוסים גם במקרה של אירוע ביטוחי בעת נסיעה משותפת.

ביטוח החובה של ביטוח ישיר הנו בתוקף כל עוד הנסיעה אינה לצורך מטרה עסקית של הסעת נוסעים כנגד שכר וכמות הנסיעות המשותפות לא תעלה על שתיים ביום, בתשלום מוגבל ומפוקח. לכן, נסיעות משותפות ליעד האישי של הנהג כנגד השתתפות בהוצאות הנסיעה, במתכונת המוצעת על ידי Waze Carpool באמצעות האפליקציה, מכוסה ביטוחית.

"ביטוח ישיר מובילה בשנים האחרונות מהפכה דיגיטלית ושירותית בכל תחומי פעילותה", אומר בעניין רענן סעד, משנה למנכ"ל ביטוח ישיר. "אנו שמחים לשתף פעולה עם Waze, חלוצת תחום שיתוף הנסיעות, במהלך אשר ישפיע לחיוב על חייהם של רבים. אנו בטוחים כי המהלך יעודד חברות ביטוח נוספות לקחת חלק ביוזמה, לטובת הנהגים, הנוסעים והסביבה".

אין ספק שמדובר בצעד משמעותי לקידום תחום שיתוף הנסיעות בישראל שיעודד נהגים ברחבי הארץ לחלוק נסיעות וליהנות מכל היתרונות הכרוכים בכך.

עד 40% הנחה בביטוח מקיף לרכב* 

לקבלת הצעה ללא התחייבות: