ביטוח רכב

ביטוח מקיף לרכב - הכי משתלם בביטוח ישיר

רוכשים ביטוח מקיף לרכב ונהנים מהנחה של 20% הנחה ויותר!

 

ביטוחי רכב בביטוח ישיר

ביטוח מקיף

ביטוח מקיף לרכב יפצה אתכם על נזקים אשר עלולים להיגרם לרכבכם, או על נזקים אשר עלולים להיגרם לרכבים אחרים כתוצאה מתאונת דרכים אשר באשמתכם. תמיד שאלתם את עצמיכם כיצד חברות הביטוח קובעות את תעריף הביטוח המקיף, ועל סמך מה נקבע גובה הפיצוי במידה ונגרם נזק לרכב? היכנסו לכתבה על מנת לגלות את כל המידע אודות הביטוח המקיף.

ביטוח חובה

אילו נזקים מכוסים על ידי ביטוח החובה, מה הדרך הנוחה והפשוטה ביותר לשלם את פוליסת ביטוח החובה ומה הם הגורמים המשפיעים על מחיר הפוליסה? היכנסו לקרוא הכול אודות רכישת ביטוח חובה לרכב בביטוח ישיר!

ביטוח צד ג'

מה נכלל בכיסויים של ביטוח צד ג'? האם ביטוח זה נכלל בתוך הביטוח המקיף לרכב? במידה ואני בוחר לרכוש פוליסת ביטוח לרכב, אילו כיסויים נוספים מומלץ יהיה לי לרכוש ולהכליל בתוך הפוליסה? היכנסו עכשיו לכתבה ולימדו כל מה שאתם צריכים לדעת ועוד, אודות ביטוח צד ג' לרכב, מה הוא מכיל, כיצד נקבע מחירו, וממה הוא מורכב.

למה לעשות ביטוח רכב בביטוח ישיר?

במעמד רכישת הביטוח עם תהליך On-Line נוח ומהיר ומחיר אטרקטיבי בפריסת תשלומים נוחה. בעת הפעלת הביטוח עם מוקד תביעות זמין 24 שעות ביממה, סיוע משפטי ואפשרות חלוקת ההשתתפות העצמית לתשלומים. רכב חלופי במקרה גניבת רכב או טוטאל-לוס ועוד. ביטוח רכב משתלם במיוחד בביטוח ישיר ומקנה לכם מגוון יתרונות מנצחים לאורך כל הדרך. היכנסו לקרוא!

תתקדמו: רכישת ביטוח רכב דרך האינטרנט

למרות המוניטין השמרני שדבק בו, גם ענף הביטוח בישראל (ובעולם) הצטרף בשנים האחרונות למהפכה הווירטואלית. חברות הביטוח החדשות זיהו את הפוטנציאל האדיר הטמון בערוץ הדיגיטלי ומשתמשות בו כיום ככלי לפניה אל הלקוח באופן ישיר, ללא כל מתווכים בדרך, ובעשותן כך הן מצליחות לספק לו מידע המנוסח בפשטות וזמין כל העת On-Line, חיסכון בזמן יקר, ביטוח במחיר אטרקטיבי, שירות במגוון ערוצים ואפשרות לניהול הפוליסה ומעקב אחר התביעה באזור האישי באתר החברה. היכנסו לקרוא!

 

 

מובילים באיכות השירות  

ביטוח ישיר דורגה מעל הממוצע הארצי 

במדד איכות השירות של משרד

האוצר לשנת 2015

 

קראו עוד - מדד איכות השירות 2015
צ'אט עם נציג שרות

שרות מהיר ומקצועי

מנציגי השרות שלנו On-Line

 

chat_icon3hp

לשיחה עם נציגי השרות בצ'אט
החזר כספי תוך 5 ימים 

בביטוח ישיר חשוב לנו להחזיר אתכם במהרה לשגרה

ולכן אנחנו מתחייבים להחזר כספי על תביעות
בפוליסות מקיף לרכב 
וזאת תוך 5 ימי עסקים בלבד!

צ'ק תוך 10 ימים

קראו עוד - החזר כספי תוך 5 ימים
שירות MY STATUS

עדכוני On-Line אודות מצב
התביעה שלכם בביטוח רכב

 

 

 MY STATUS

קראו עוד על שירות MY STATUS
כיסוי פנסים ומראות צד

ביטוח ישיר ממשיכים לחדש עם כיסוי חדש 
לרכישה במסגרת ביטוח מקיף לרכב:

כיסוי פנסים ומראות צד!

 

קראו עוד - כיסוי פנסים ומראות צד

 

 
 
 
 
20% הנחה ויותר בביטוח מקיף לרכב