ביטוח חיים

יש לכם ילדים קטנים? זה הזמן לדאוג להם!  

ביטוח חיים נועד להבטיח את ביטחונם הכלכלי של יקיריכם כך שהם יוכלו לקבל סכום ראוי להבטחת עתידם במידה והגרוע מכל קרה, חס וחלילה.

 

 
*מותנה בחיתום רפואי ומקצועי

 

 

מוצרי ביטוח חיים

ביטוח למקרה מוות (מכל סיבה)

ביטוח למקרה מוות שמהותו תשלום פיצוי בסכום חד פעמי למוטבים של מבוטח שנפטר, מסיבה כלשהי, במהלך תקופת הביטוח. כדי להבטיח את ביטחונם הכלכלי של היקרים לכם, במקרה מוות חלילה, עליכם לדאוג לערוך, מבעוד מועד, לביטוח חיים בסכום ראוי שישמור על רמת חייהם כפי שהייתה ערב קרות המקרה.

 

ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח חיים הינו המכשיר היעיל ביותר באמצעותו יכול המלווה (בד"כ בנק למשכנתאות) להבטיח את קבלת יתרת ההלוואה במקרה מות הלווה ולכן לווים המבקשים לקבל ההלוואה לדיור (משכנתא) נדרשים ע"י הבנקים לערוך ביטוח חיים בהתאם.

ביטוח למקרה מוות - הכנסה למשפחה

כדי להבטיח את ביטחונם הכלכלי של היקרים לנו, במקרה מוות חלילה, עלינו לדאוג לערוך, מבעוד מועד, ביטוח חיים בסכום ראוי שישמור על רמת חייהם כפי שהייתה ערב קרות המקרה.

ביטוח למקרה מוות מתאונה

ביטוח המבטיח תשלום פיצוי חד פעמי למוטבים במקרה מוות של המבוטח, כתוצאה מתאונה, שנקבע לכל המאוחר תוך 90 יום מקרות התאונה וכתוצאה ישירה ממנה. תאונה לצורך העניין הינה אירוע מקרי בלתי צפוי שנגרם ע"י גורם חיצוני אלים שכתוצאה ממנו נגרמה חבלה או פגיעה גופנית.
 

ביטוח למקרה נכות מתאונה

ביטוח המבטיח תשלום פיצוי חד פעמי למבוטח שנקבעו לו שיעורי נכות לצמיתות עקב אירוע תאונתי. תאונה לצורך העניין הינה אירוע מקרי בלתי צפוי שנגרם ע"י גורם חיצוני אלים שכתוצאה ממנו נגרמה חבלה או פגיעה גופנית.
 

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח המבטיח למבוטח שאיבד את כושרו לעבוד, כתוצאה ממחלה או תאונה, פיצוי חודשי עד לחזרתו למעגל העבודה או תום תקופת הביטוח לפי המועד המוקדם מבניהם.

ביטוח למקרה מחלות קשות

לצד ההתמודדות הנפשית הקשה של המבוטח שחלה ומשפחתו עם המחלה הקשה יש גם התמודדות כלכלית לא פשוטה עקב: פגיעה בהכנסה של החולה ולעיתים של בן הזוג שסועד אותו, טיפולים יקרים ועוד. ביטוח מחלות קשות מעמיד לרשות מבוטח שחלה במחלה פיצוי חד פעמי.
 

מובילים באיכות השירות

ביטוח ישיר דורגה מעל הממוצע הארצי

במדד איכות השירות
של משרד האוצר לשנת 2015

קראו עוד על מדד איכות השירות 2015
ביטוח חיים

ביטוח ישיר מציעה לך מגוון רחב של מוצרי

ביטוח חיים איכותיים בעלויות נמוכות יותר

ביטוח חיים

כנסו עכשיו למחשבון ביטוח חיים
ביטוח חיים למשכנתא  

אם ערכתם השוואת ביטוח משכנתא, וודאי הגעתם

לכדי מסקנה ברורה: בביטוח ישיר אתם מרוויחים

את ההצעה הזולה ביותר בביטוח חיים למשכנתא.

 

 

LifemashkantaTab01

קרא עוד- ביטוח משכנתא
תקשורת דיגיטאלית

ביטוח ישיר מתקדמת לתקשורת דיגיטאלית

ומציעה מגוון פתרונות לניהול הפוליסות באיזור האישי 
 

digitalCommun

קרא עוד- תקשורת דיגיטאלית