על מה נדבר בכתבה? 

עבור כל הורה נסיעה לחו"ל עם הילדים היא חוויה נהדרת ומאחדת. הנסיעה ליעד לא מוכר, והשהות הממושכת והאינטנסיבית עם הילדים, הופכת את החופשה עם המשפחה לאירוע בלתי נשכח. אולם מעבר להנאה הצרופה אשר טמונה בנסיעה, כל חופשה עם ילדים מציבה אתגרים לא פשוטים להורים, כל שכן ביתר כאשר מדובר בחופשה מעבר לים.

סקר שפורסם באתר Mako לאחרונה חושף כי כ-25% מהישראלים יוצאים לחו"ל במסגרת משפחתית בשנה נתונה. כאשר אנו מצויים במדינה זרה, חשוב לדעת כי האחריות של ההורה גדלה פי כמה והרצון ליהנות מכל העולמות הופך לפרויקט מורכב שיש להתייחס אליו בכובד ראש. לכן רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל מותאם למשפחה ולסוג הטיול הוא עניין הכרחי.

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד המוצרים הנפוצים ביותר בענף הביטוח בישראל. בשנת 2013 למשל, כ-85% מבין 4.8 מיליון הישראלים אשר יצאו לחו"ל עשו זאת כאשר הם מבוטחים מבעוד מועד, כך על פי נתוני המפקח על הביטוח. ביטוח זה חשוב בכל נסיעה מחוץ לגבולות הארץ מבלי קשר לאופי הנסיעה שכן מדובר במעטפת ביטוחית המעניקה כיסוי בשעת הצורך הן מבחינה רפואית, הן מבחינה בטיחותית והן באשר לציוד עמו אנו עולים למטוס.

ביטוח זה חשוב בכל נסיעה מחוץ לגבולות הארץ מבלי קשר לאופי הנסיעה שכן מדובר במעטפת ביטוחית המעניקה כיסוי בשעת הצורך הן מבחינה רפואית, הן מבחינה בטיחותית והן באשר לציוד עמו אנו עולים למטוס.

טיפולים רפואיים יקרים

אזרח ישראלי אשר זקוק בחו"ל לטיפולים רפואיים עלול לגלות שעלותם של השירותים הבריאותיים הללו איננה מן הנמוכות (בלשון המעטה). כאשר רשת הביטחון הרפואית המוכרת לו אינה פרושה תחת רגליהם, מטיילים בחו"ל הפונים לטיפול מתמודדים לא רק עם עוגמת נפש אלא גם עם הוצאות כלכליות מרקיעות שחקים.

ביטוח נסיעות לחו"ל מספק מענה מבחינת ימי אשפוז, רכישת תרופות, הסעות, הטסות רפואיות, איתור וחילוץ, המשך טיפול בארץ עם החזרה לישראל, ניתוחים דחופים ועוד. בנוסף, ניתן ואף רצוי לשדרג את הביטוח עם הרחבות נוספות בהתאם לפעילויות המתוכננות בטיול שלכם כגון ביטוח בעת ביצוע פעילויות ספורט חורף, כיסוי מחשב נייד ועוד. במילים אחרות, ביטוח נסיעות לחו"ל עם ילדים מאפשר למשפחה לטייל "בראש שקט".

ביטוח נסיעות לחו"ל עם ילדים

ביטוח נסיעות לחו"ל עם הילדים, מה חשוב לדעת?

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מוצר ביטוחי שרצוי לרכוש בהתאמה אישית. קרי, יש לוודא היטב שהפוליסה מתאימה לכל אחד ואחד מבני המשפחה. לדוגמה, אם אחד מהילדים סובל מבעיה רפואית ספציפית, יש לעדכן בכך את חברת הביטוח לצורך התאמת הפוליסה בכיסוי מתאים לכל מקרה שלא יהיה. הדבר נכון גם במידה והמשפחה מתכננת להשתתף באטרקציות אתגריות מסוגים שונים, שהרי כדאי לוודא שהפוליסה מספקת כיסוי ביטוחי בגין פציעה בפעילות מסוג זה.

ביטוח נסיעות בעידן הדיגיטלי

תחום הביטוח התקדם מאוד בשנים האחרונות ועבר לדיגיטל. עקב כך, כיום קל מאוד למצוא את כל המידע הדרוש לכם על ביטוח נסיעות לחו"ל המותאם גם לילדים שלכם ברשת האינטרנט ועל ידי כך לרכוש את הפוליסה הטובה ביותר ובמחיר האטרקטיבי ביותר עבורכם. חשוב להכיר כי פעמים רבות ביטוח נסיעות לחו"ל למשפחה כולל גם אפשרות של הרחבת הפוליסה בזמן החופשה על ידי רכישה און-ליין דרך אתר חברת הביטוח או יצירת קשר בטלפון עם נציגיה בארץ.

לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל כולל כיסויים המותאמים לתקופה

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל

כפר גלובלי: ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט

כיום, בחסות הקדמה הטכנולוגית, מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל און-ליין בקלות ובזול

טסה בשביל שניים: ביטוח נסיעות לחו"ל בהריון

ביטוח נסיעות לחו"ל בסיסי אינו מעניק לאישה ההרה את מלוא הכיסויים הרלוונטיים לה ולכן עליה לדאוג להרחבתו

כמו סופרמן: ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים

חובבי ספורט אתגרי? אל תוותרו על כיסוי ביטוחי נאות בגלל תפיסת ה"לי זה לא יקרה" המסוכנת!

חוויה משפחתית: ביטוח נסיעות לחו"ל עם ילדים

נסיעה לחו"ל עם הילדים היא חוויה נהדרת אך יחד עם ההנאה הצרופה, גם האחריות גדלה ולכן כדאי להצטייד מבעוד מועד בביטוח נסיעות המותאם למשפחה.

מורה נבוכים: איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל?

יוצאים לחופשה? אל תשכחו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. רק באתר ביטוח ישיר תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם לבחירת ביטוח נסיעות מתאים במיוחד עבורכם!

ותחזרו בשלום: רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל

קראו אודות האופציות השונות לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ותוכלו לחסוך כסף כבר בנסיעה הקרובה שלכם!