על מה נדבר בכתבה? 

קניתם כרטיס טיסה, קראתם לא מעט על המקומות השווים ביותר ביעד הנכסף ועכשיו נדמה לכם שכל מה שנותר לעשות הוא לארוז מזוודה ולעלות על המונית לשדה התעופה... לא שכחתם משהו? אנחנו כאן כדי להזכיר לכם לא להחתים דרכון ללא ביטוח נסיעות לחו"ל. איך בוחרים ביטוח נסיעות לחו"ל שמספק מענה וכיסוי בשעת הצורך ובמחיר אטרקטיבי שמשאיר מספיק כסף לבזבוזים? תמשיכו לקרוא ותגלו.

קודם כל חשוב שתדעו שאתם לא לבד. על פי נתוני המפקח על הביטוח כ-85% מקרב הישראלים שיוצאים מהארץ עושים זאת כשבידם ביטוח נסיעות לחו"ל. אם לוקחים את שנת 2013 כדוגמא בה מספר הנוסעים לחו"ל עמד על כ-4.8 מיליון, נגלה בחשבון פשוט שלמעל 4 מיליון מהם היה ביטוח נסיעות.

מטרת הביטוח הוא לתת לנו אפשרות לשהות בחו"ל בראש שקט ולהוות מעין רשת ביטחון מכל צרה שלא תהיה. כשאנחנו בארץ אנחנו רגילים ליהנות ממעטפת ביטוחית מקיפה של קופת חולים מתוקף היותנו חברים בה, משרד הבריאות מתוקף היותו אזרחים המשלמים מס כחוק וחברות הביטוח למי שברשותו ביטוח בריאות. אבל כל אלה אינם שווים הרבה כאשר אנו שוהים מחוץ לגבולות המדינה ולכן כל טיפול או נזק מעבר לים עלול לעלות לנו ביוקר, תרתי משמע. לכן חשוב שיהיה בידינו ביטוח נסיעות בתוקף.

הגדירו את אופי החופשה

ביטוח נסיעות לחו"ל מושפע ממספר פרמטרים וביניהם אופי החופשה. חברות הביטוח מציעות מספר פוליסות ייעודיות בהתאם לאופי הטיול שהרי אין דין טיול משפחתי רגוע בעיר בירה אירופאית שוקקת חיים כדין טיול בג'ונגלים מרובי הסכנות של מדינת עולם שלישי כלשהיא. חברות הביטוח מתייחסות לכך בהתאם ומשווקות פוליסות לנסיעות רגילות/ משפחתיות לצד פוליסות תרמילאים המותאמות לאתגרים שיעמדו בפניהם.

איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל

התאימו את הביטוח לצרכים

נוסף על פוליסות בסיסיות אלו באפשרותכם להתאים את הביטוח לצרכים הספציפיים שלכם על ידי רכישת הרחבים מתאימים לדוגמא: נוסעת הנמצאת בחודשי היריון מתקדמים צריכה להוסיף על הפוליסה הבסיסית הרחב היריון או נוסע בעל מחלה כרונית שעלולה לדרוש טיפול רפואי במהלך הטיול, יוסיף הרחב מצב רפואי קיים. כמו כן, ניתן להוסיף הרחבות ספציפיות נוספות כמו למחשב הנייד לאנשי עסקים, ספורט אתגרי למכורים לאדרנלין מבינכם, ספורט חורף לחופשות סקי ועוד. מומלץ לרכוש ביטוח מקיף ככל הניתן, גם אם העלות מעט גבוהה יותר, והרי בדיוק לשם כך קיים הסעיף הבא.

באפשרותכם להתאים את הביטוח לצרכים הספציפיים שלכם על ידי רכישת הרחבים מתאימים

רכשו ביטוח בערוץ הדיגיטלי

הערוץ הדיגיטלי נחשב לערוץ אידיאלי עבור ביטוח נסיעות לחו"ל שכן מדובר במוצר ביטוח פשוט יחסית ובעקבות כך היתרונות של ערוץ זה בולטים בו במיוחד. כל המידע הדרוש לכם מצוי כל העת באתר האינטרנט של החברה, רכישת הביטוח מתבצעת בתהליך קצר ופשוט באתר דבר שחוסך זמן יקר ובירוקרטיות רבות ללקוח ומאפשר לחברה להתייעל ובכך להציע לו מחיר אטרקטיבי במיוחד. בנוסף, הערוץ הדיגיטלי מאפשר זמינות תמידית בשלל ערוצים – מייל אישי, צ'אט שירותי און-ליין ולצד זה גם מענה טלפון עם שעות פעילות מורחבות. באתר החברה כל לקוח מקבל פרטי כניסה לאזור האישי שלו באמצעותו הוא יכול להתעדכן אודות פרטי הפוליסה שלו והכיסויים הקיימים בפוליסה ואף להרחיב במידת הצורך את מכל מקום בעולם ובכל שעה ביתר קלות וללא כל תלות במענה אנושי מנציג או סוכן בארץ.

מענה בזמן אמת

חשוב לוודא מה הנוהל להפעלת הביטוח במקרה חירום כלשהוא. אם נחזור לדוגמא של החברות הישירות המפעילות ערוץ דיגיטלי – המבוטח יכול להיכנס לאזור האישי שלו ולהתעדכן באופן שוטף און-ליין אודות התנאים והכיסויים השונים, כמו כן, ניתן לקבל מענה חירום גם מחוץ לשעות הפעילות של מוקד התביעות בחברות אלו.

עד 35% הנחה בביטוח נסיעות לחו"ל

כפר גלובלי: ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט

כיום, בחסות הקדמה הטכנולוגית, מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל און-ליין בקלות ובזול

טסה בשביל שניים: ביטוח נסיעות לחו"ל בהריון

ביטוח נסיעות לחו"ל בסיסי אינו מעניק לאישה ההרה את מלוא הכיסויים הרלוונטיים לה ולכן עליה לדאוג להרחבתו

כמו סופרמן: ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים

חובבי ספורט אתגרי? אל תוותרו על כיסוי ביטוחי נאות בגלל תפיסת ה"לי זה לא יקרה" המסוכנת!

חוויה משפחתית: ביטוח נסיעות לחו"ל עם ילדים

נסיעה לחו"ל עם הילדים היא חוויה נהדרת אך יחד עם ההנאה הצרופה, גם האחריות גדלה ולכן כדאי להצטייד מבעוד מועד בביטוח נסיעות המותאם למשפחה.

מורה נבוכים: איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל?

יוצאים לחופשה? אל תשכחו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. רק באתר ביטוח ישיר תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם לבחירת ביטוח נסיעות מתאים במיוחד עבורכם!

ותחזרו בשלום: רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל

קראו אודות האופציות השונות לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ותוכלו לחסוך כסף כבר בנסיעה הקרובה שלכם!