על מה נדבר בכתבה? 

בעלי רכבים זולים חוסכים בעלויות הביטוח, בדרך כלל, על ידי וויתור על כיסויים מסוימים כגון כיסוי גניבה.הבעיה היא שכיום, לא משנה איזה סוג הגנה יש לרכב שלך, אין שום דבר שיכול למנוע באופן מוחלט את גניבת רכבך. 

הבעיה היא שכיום, לא משנה איזה סוג הגנה יש לרכב שלך, אין שום דבר שיכול למנוע באופן מוחלט את גניבת רכבך. 

כל אחד מאתנו, המתנייד ממקום למקום, משלם הוצאה שנתית שוטפת על ביטוח רכב כדי למגן את עצמו ואת הסביבה מפני נזקים. שוק ביטוח הרכב בישראל משגשג היטב, והינו מגוון עם היצע שירותים גדול. תעריפי ביטוח החובה כבר אינם מעוגנים בחוק, וכל חברת ביטוח קובעת את התעריפים שלה. בנוסף, עלויות ביטוח מקיף לרכב עלולות להגיע לסכומים נכבדים מדי חודש. נשאלת, אם כן, השאלה איך נמצא את הפוליסה המשתלמת לנו ביותר?

מה משפיע על מחיר הביטוח לרכב - ביטוח ישיר

גורמים המשפיעים על עלות ביטוח הרכב

בעלי רכבים זולים חוסכים בעלויות הביטוח, בדרך כלל, על ידי וויתור על כיסויים מסוימים. כגון כיסוי גניבה. הבעיה היא שכיום, לא משנה איזה סוג הגנה יש לרכב שלך, אין שום דבר שיכול למנוע באופן מוחלט את גניבת רכבך. 

בנוסף, יש לקחת בחשבון שיקולים נוספים כאשר בונים את הפוליסה שמתאימה לנו. ישנם מספר גורמים שמשפיעים על גובה הסכום של הביטוח, ביניהם רמת הבטיחות המותקנת ברכב ואפיונו של הנהג.

עד 45% הנחה בביטוח מקיף לרכב* 

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח רכב

מה זה ביטוח לפי קילומטר ואיזה אופציות דומות יש?

מה זה ביטוח לפי קילומטר? למי זה מתאים ואיזה פתרונות שונים מציעות היום חברות ביטוח הרכב? כתבה חשובה מהמומחים של ביטוח ישיר

תתקדמו: ביטוח רכב דרך האינטרנט

ביטוח רכב הוא המוצר הביטוחי הנמכר בישראל ולא בכדי. כל בעל רכב במדינה מחויב ברכישת ביטוח חובה לפי חוק.

השוואת מחירי ביטוח רכב: טיפים לחסכון

ענף ביטוחי הרכב נחשב לאחד הענפים התחרותיים ביותר בשוק המקומי ולכן חשוב לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב על מנת למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר

איזה סוג ביטוח כדאי לעשות לרכב?

מעוניינים בביטוח מקיף לרכב? כנסו לאתר ביטוח ישיר ותוכלו ליהנות ממגוון הצעות ייחודיות ואטרקטיביות במיוחד עבורכם. ביטוח מקיף עושים רק בביטוח ישיר.

ההגנה הטובה ביותר: ביטוח רכב נגד גניבה

לדעת יותר על ביטוח רכב נגד גניבות אשר נעשה במסגרת ביטוח מקיף לרכב ויכול לחסוך לכם המון עוגמת נפש.

העולם שייך לצעירים: ביטוח רכב מגיל 21

כל הדברים שאתם צריכים לדעת כדי לרכוש ביטוח נהג צעיר מגיל 21.