ביטוח דירה  

25% הנחה ויותר בביטוח דירה* 

ביטוח דירה נועד לבטח את ביתכם במקרה של גניבה, אסון או נזק כלשהו שיכול לפגוע ברכושכם. פוליסות ביטוח הדירה מתחלקות למספר מוצרים: ביטוח מבנה, ביטוח תכולת הדירה וביטוח קטסטרופה למקרה אסון.

 

 

*ברכישת ביטוח דירה: מבנה ותכולה

כל המידע על ביטוח דירה במקום אחד

ביטוח מבנה

הבית שלכם הוא כנראה הנכס היקר ביותר שיש לכם. במשך שנים רבות אתם משקיעים מאמץ רב וסכומי כסף נכבדים על מנת לטפח אותו ולהרגיש בו באמת בבית עם הנוחות ואיכות החיים הרצויה. כל זה עלול, חלילה, לרדת לטמיון בשניה אחת - בגלל קצר חשמלי אחד שיצית שריפה, צינור מים שיתפוצץ ויגרום לשיטפון ועוד מגוון סיכונים בלתי צפויים אשר אין לנו אפשרות לשלוט בהם - על מנת להגן עליכם ממקרים בלתי צפויים אלה - קיים ביטוח מבנה.

ביטוח תכולה

פרצה דליקה במטבח שלכם? גנבו לכם את הטלוויזיה? בשביל זה יש ביטוח תכולה לדירה. ביטוח תכולת דירה הינו ביטוח שיכסה אתכם במקרה שקרה נזק לרכוש שלכם בדירה (או הבית) בו אתם גרים. ביטוח תכולה מכסה מגוון רחב של סיכונים כגון: פריצות, גניבות, מקרי שוד, שריפות ועוד. היכנסו לקרוא!

המדריך המלא לרכישת ביטוח דירה

דירת המגורים ותכולתה מהוות את עיקר הרכוש במצבת הנכסים של כמעט כל תא משפחתי, ולכן אין זה פלא שביטוחי דירות מהווים כיום כ-9.5% מכלל הפוליסות אשר משווקות על ידי חברות הביטוח בישראל. היכנסו לקרוא את המדריך המלא לרכישת ביטוח דירה. ברכישת ביטוח מקיף לדירה (ביטוח מבנה ותכולה) באמצעות האתר תיהנו מ-25% הנחה ויותר!

כל הטיפים החשובים לרכישת ביטוח דירה

אם אתם מכירים בחיוניות ביטוח הרכב שלכם ומקפידים לחדש את הביטוח באלפי שקלים בשנה, ההגיון מחייב שתדאגו לבטח גם את דירת מגוריכם ואת הרכוש בתוכה, שהרי עבור מרבית האנשים רכישת הדירה היא העסקה הגדולה והמשמעותית ביותר שנבצע במהלך חייהם. בין אם אתם רוכשים את הדירה מכספכם או אולי עם קצת עזרה מההורים, או אפילו אם אתם בני מזל וכבר בעלי בית משלכם - רצוי שתכירו מספר טיפים חשובים בנושא ביטוח דירה!

סיור וירטואלי לחישוב תכולת דירתך

ביטוח ישיר מאפשרת לך לחשב את תכולת דירתך! איך זה נעשה? היכנסו לסיור וירטואלי חדשני באמצעותו תוכלו לבחור את סוג הנכס בו אתם גרים ולהעריך כל פריט בביתכם. בסיכום הסיור תקבלו הערכה על שווי תכולת דירתך!

 

ביטוח קטסטרופה

ביטוח קטסטרופה מספק כיסויים מפני נזקים אשר עלולים להיגרם למבנה או לתכולתו בעקבון אסונות שונים כגון: הצפות, שריפות, אסונות טבע, שיטפונות, רעידות אדמה או נזקי צנרת. ביטוח זה אינו מכסה נזקים של שוד/ גניבה/ פריצה.

מובילים באיכות השירות  

ביטוח ישיר דורגה מעל הממוצע הארצי

במדד איכות השירות
של משרד האוצר לשנת 2015

קראו עוד - מדד איכות השירות 2015
צ'אט עם נציג שרות

שרות מהיר ומקצועי

מנציגי השרות שלנו on-line.

 

 

chat_icon3hp

לשיחה עם נציגי השרות בצ'אט
שירות MY STATUS  

עדכוני On-Line אודות מצב
התביעה שלכם בביטוח דירה

 

 

 

 

 

MY STATUS - ביטוח דירה

 

 

קראו עוד על השירות
סיור וירטואלי  

היכנסו לסיור וירטואלי חדשני באמצעותו תוכלו לבחור
את סוג הנכס בו אתם גרים ולהעריך כל פריט בביתכם.

בסיכום הסיור תקבלו הערכה על שווי תכולת דירתכם!

 

 

ApartmentsiurTab01

קראו עוד על הסיור הוירטואלי
תקשורת דיגיטלית

ביטוח ישיר מתקדמת לתקשורת דיגיטלית

ומציעה מגוון פתרונות
לניהול
הפוליסות באיזור האישי 
 

digitalCommun

קראו עוד - תקשורת דיגיטלית

 

 
 
 
 
מקבלים הצעה באתר ונהנים מ- 25%
 הנחה ויותר