ביטוח בריאות

עד 35% פחות ממחירי המתחרים
בביטוח בריאות של ביטוח ישיר

 

ביטוח הבריאות של ביטוח ישיר במחיר שמתאים לכוווולם! ושירות שזכה במקום ה-1 במדד איכות השירות של משרד האוצר, קבלו עכשיו הצעה ותופתעו לגלות כמה תחסכו.

 

 

*בכפוף לתקנון

ביטוחי הבריאות שלנו

למה לעשות ביטוח בריאות?

ביטוח הבריאות הציבורי בקופת החולים אינו נותן מענה מלא כשמדובר בטיפולים מיוחדים כגון: ניתוחים, השתלות, טיפולים רפואיים בחו"ל, תרופות יקרות ועוד. ביטוח בריאות פרטי הוא הדרך היחידה להבטיח כיסוי לטיפול רפואי בכל אותם מקרים שאינם מכוסים על ידי מערכת הבריאות הציבורית והביטוחים המשלימים, תרופות שאינן בסל הבריאות, ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות בארץ ובחו"ל ועוד מגוון גדול של טיפולים למגוון גדול של סיכונים. היכנסו לקרוא עוד על הסיבות לעשות ביטוח בריאות!

הרפורמה בביטוחי הבריאות

ב-1 לפברואר 2016 נכנסה לתוקף הרפורמה בביטוחי הבריאות ומטרותיה - הוזלת מחירים המתבצעת על ידי הנהגת תוכנית תעריפים מוזלת, הגברת התחרות בשוק והגברת שקיפות על ידי פרסום מחשבון תעריפים באתר משרד האוצר. כמו גם צמצום הריכוזיות בשוק על ידי עידוד ניוד בין החברות באמצעות פישוט המוצר והגברת השקיפות. הרפורמה הובילה מהלך לאחידות פוליסת ביטוח הניתוחים בארץ, מודולריות בבחירת כיסויים נוספים, חידוש הביטוח כל שנתיים ועוד. היכנסו לקרוא עוד על  הרפורמה בביטוחי הבריאות!

ביטוח ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל

פוליסת ביטוח בריאות המעניקה כיסוי לניתוחים בארץ הכוללת שיפוי לכל ההוצאות הרפואיות הנדרשות לביצוע ניתוחים בישראל לרבות שכר מנתח, שכר רופא מרדים, הוצאות חדר ניתוח, שתלים והוצאות אשפוז, שיפוי בשל טיפול מחליף ניתוח וגם שיפוי לטובת עד 3 התייעצויות עם רופא מומחה אגב ניתוח או אגב טיפול מחליף ניתוח. פוליסה זו ניתנת לרכישה כשהכיסוי שניתן לניתוחים הינו מקיף או רק כהשלמה לתוכנית השב"ן שניתנת על ידי קופת החולים וניתן להרחיבה גם לניתוחים בחו"ל. היכנסו לקרוא עוד על הרפורמה בביטוחי הבריאות!

ביטוח תרופות

פוליסת ביטוח בריאות המעניקה כיסוי לתרופות שאינן בסל הבריאות, תרופות הכלולות בסל הבריאות אך אינן מוגדרות בהתוויה הרפואית לטיפול במצבו הרפואי של המבוטח, תרופות אונקולוגיות והמטולוגיות המוגדרות כ-OFF LABLE, תרופות יתום (למחלות נדירות) או הוצאות נלוות שהוצאו בפועל עד 300 ₪ ליום למשך 30 ימים במצטבר. ניתן לרכוש תוכנית נלווית לתרופות מיוחדות ובדיקות גנטיות.

ביטוח השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל

פוליסת ביטוח בריאות המעניקה כיסוי להשתלות איברים וטיפולים מיוחדים בחו"ל וכוללת את הכיסויים הבאים: הבאת מומחה רפואי לישראל, טיפולי המשך שאינם ניתנים לביצוע בישראל והטסה רפואית מיוחדת לחו״ל. היכנסו לקרוא עוד על ביטוח השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל!

ביטוח תאונות אישיות

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מקנה למבוטח או לבני משפחתו פיצוי במקרה נזק או מוות של המבוטח עקב תאונה. בין הכיסויים שניתן להוסיף לפוליסה: נכות מתאונה, אשפוז עקב תאונה, שברים עקב תאונה, כוויות עקב תאונה, פיצוי בגין מצב סיעודי עקב תאונה, החזר הוצאות למשפחה מלווה או כיסוי לרכב דו/תלת גלגלי ממונע. היכנסו לקרוא עוד על ביטוח תאונות אישיות!

מובילים באיכות השירות

ביטוח ישיר דורגה במקום ה-1 

במדד איכות השירות
של משרד האוצר לשנת 2015

 

קראו עוד על מדד איכות השירות 2015
ביטוח בריאות

ביטוח ישיר מציעה מגוון פוליסות ומאפשרת לכם

לבחור בכיסויים הדרושים לך – ביטוח ניתוחים

וטיפולים מחליפי ניתוח, ביטוח השתלות וטיפולים

מיוחדים בחו"ל וגם ביטוח תרופות.

 .

 

 

HealthTab02

 

קרא עוד - ביטוח בריאות
תקשורת דיגיטלית

ביטוח ישיר מתקדמת לתקשורת דיגיטאלית

ומציעה מגוון פתרונות לניהול הפוליסות באיזור האישי 
 

ApartmentTab04

קראו עוד - תקשורת דיגיטלית