ביטוח בריאות

עד 30% פחות ממחירי המתחרים
בביטוח בריאות של ביטוח ישיר אסותא

 

ביטוח הבריאות של ביטוח ישיר אסותא מקנה לכם מגוון יתרונות מנצחים שהופכים אותו למשתלם במיוחד וביניהם מוצר ביטוחי מוביל, שירות מנצח ומהפכת מחירים! קבלו עכשיו הצעה ותופתעו לגלות כמה תחסכו.

 

 

 

ביטוחי הבריאות שלנו

למה לעשות ביטוח בריאות?

ביטוח הבריאות הציבורי בקופת החולים אינו נותן מענה מלא כשמדובר בטיפולים מיוחדים כגון: ניתוחים, השתלות, טיפולים רפואיים בחו"ל, תרופות יקרות ואף טיפול סיעודי. ביטוח בריאות פרטי הוא הדרך היחידה להבטיח כיסוי לטיפול רפואי בכל אותם מקרים שאינם מכוסים על ידי מערכת הבריאות הציבורית והביטוחים המשלימים, תרופות שאינן בסל הבריאות, ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות בארץ ובחו"ל ועוד מגוון גדול של טיפולים למגוון גדול של סיכונים. היכנסו לקרוא עוד על הסיבות לעשות ביטוח בריאות.

הרפורמה בביטוחי הבריאות

 הרפורמה בביטוחי הבריאות שנכנסה לתוקף ב-1 לפברואר 2016 יצרה פוליסת ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל אחידה שתשווק על ידי כל חברות הביטוח. סוגי ביטוח אחרים כמו ביטוח מחלות קשות, ביטוח השתלות, ביטוח תרופות וביטוחים אחרים יישארו ללא שינוי. הרפורמה לא תשפיע על מבוטחים שרכשו פוליסת בריאות לפני ה-1 בפברואר 2016. ביטוחי הבריאות האחידים יהיו לתקופה של עד שנתיים, ויתחדשו מדי כל שנה שנייה בחודש יוני. למעשה הרפורמה קבעה את תנאי הפוליסה ומחירה נקבע על ידי כל חברת ביטוח. היכנסו עכשיו לקבלת הצעה משתלמת לביטוח בריאות.

טיפים לביטוח בריאות

 רוב הציבור מבין שסל הבריאות הבסיסי של קופת החולים אינו מספיק אך אינו באמת יודע מה היקף הכיסוי אליו הוא זכאי. במקרים רבים אנחנו שוכחים לקרוא את האותיות הקטנות או את הפוליסה המלאה. אז רגע לפני הרכישה מציעים מומחי הבריאות של ביטוח ישיר את כל מה שצריך לדעת ולבדוק לפני שבוחרים ביטוח בריאות, כיצד לבחור את חברת הביטוח המתאימה, מהי עלות הביטוח וכיצד לעשות השוואה נכונה.

ביטוח ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל

פוליסת ביטוח בריאות המעניקה כיסוי לניתוחים בארץ הכוללת שיפוי לכל ההוצאות הרפואיות הנדרשות לביצוע ניתוחים בישראל לרבות שכר מנתח, שכר רופא מרדים, הוצאות חדר ניתוח, שתלים והוצאות אשפוז, שיפוי בשל טיפול מחליף ניתוח וגם שיפוי לטובת עד 3 התייעצויות עם רופא מומחה אגב ניתוח או אגב טיפול מחליף ניתוח. פוליסה זו ניתנת לרכישה עם כיסוי ניתוחים מקיף או כהשלמה לשב"ן והיא ניתנת להרחבה גם לניתוחים בחו"ל.

 

ביטוח תרופות

פוליסת ביטוח בריאות המעניקה כיסוי לתרופות שאינן בסל הבריאות, תרופות הכלולות בסל הבריאות אך אינן מוגדרות בהתוויה הרפואית לטיפול במצבו הרפואי של המבוטח, תרופות אונקולוגיות והמטולוגיות המוגדרות כ-OFF LABLE, תרופות יתום (למחלות נדירות) או הוצאות נלוות שהוצאו בפועל עד 165 ₪ ליום למשך 30 ימים במצטבר.

ביטוח השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל

פוליסת ביטוח בריאות המעניקה כיסוי להשתלות איברים וטיפולים מיוחדים בחו"ל וכוללת את הכיסויים הבאים: הבאת מומחה רפואי לישראל, טיפולי המשך שאינם ניתנים לביצוע בישראל והטסה רפואית מיוחדת לחו״ל.
 

ביטוח תאונות אישיות

מניעת התאונה אינה תמיד בידינו אך מניעת הנזק הכלכלי הנלווה לתאונה בהחלט בידי כל אחד מאיתנו. על כן חשוב מאוד לרכוש פוליסת ביטוח תאונות אישיות ולהבטיח את העתיד הכלכלי של משפחתך.

 

מובילים באיכות השירות

ביטוח ישיר דורגה מעל הממוצע הארצי  

במדד איכות השירות
של משרד האוצר לשנת 2015

 

קראו עוד על מדד איכות השירות 2015
ביטוח בריאות

ביטוח ישיר מציעה מגוון פוליסות ומאפשרת לכם

לבחור בכיסויים הדרושים לך – ביטוח ניתוחים

וטיפולים מחליפי ניתוח, ביטוח השתלות וטיפולים

מיוחדים בחו"ל וגם ביטוח תרופות.

 .

 

 

HealthTab02

 

קרא עוד - ביטוח בריאות
תקשורת דיגיטלית

ביטוח ישיר מתקדמת לתקשורת דיגיטאלית

ומציעה מגוון פתרונות לניהול הפוליסות באיזור האישי 
 

ApartmentTab04

קראו עוד - תקשורת דיגיטלית
ועדת ערר  

חברת הביטוח היחידה שמשתפת את לקוחותיה

בקבלת החלטות. החלטת לקוחות החברה מחייבת

את ביטוח ישיר לכל דבר ועניין.

 

vaadatTab02

קרא עוד- ועדת ערר