ביטוח צד ג' לרכב

ביטוח ישיר מציעה ביטוח רכב במחיר אטרקטיבי ושירות יעיל ומהיר 24 שעות ביממה

רכשו ביטוח צד ג' בתהליך On-Line פשוט ונוח ותוכלו ליהנות מ-30% הנחה ומפריסה של 12 תשלומים ללא ריבית. אז למה לעשות סיפור מביטוח...?!

 

 

מהו ביטוח צד ג' לרכב?

ביטוח צד ג' מכסה אתכם בגין נזק שרכבכם גרם לרכב אחר. פגעתם במכונית של השכן? לא נעים, אבל אם ברשותכם ביטוח צד ג' חברת הביטוח תפצה את הצד השלישי בגין הנזק שנגרם לו. ביטוח זה כלול בתוך פוליסת ביטוח מקיף לרכב, אך ניתן כמובן גם לרכוש אותו בנפרד.

 

כמה עולה ביטוח רכב צד ג'?

תעריפי הביטוח נקבעים לפי נתוני הנהג העיקרי ברכב, סוג רכב והמאפיינים שלו, מספר של הנהגים הנוספים ברכב והנתונים שלהם. סכום הפיצוי יקבע על פי מידת הנזק שנגרם לצד ג'. חברת הביטוח תשלם אותו במלואו, כמובן בכפוף לתשלום השתתפות עצמית על ידי המבוטח ובמגבלות גבול האחריות שנקבעה בפוליסה.  

 

השתתפות עצמית

השתתפות עצמית היא סכום קבוע מראש בו אתה מחויב במידה וגרמת לנזק לצד ג'. קיימת אפשרות של תוספת תשלום במעמד רכישת הביטוח לצורך ביטול דמי ההשתתפות העצמית, כך שביטוח ישיר תכסה את הנזק כולו במקרה של נזק לצד ג' ואתה לא תחויב בכלום.

 

ביטוח צד ג'

 

תוספות לביטוח צד ג'

מעבר להגנה החשובה שביטוח צד ג' מקנה לכם מפני פגיעה ברכוש, באפשרותכם "לשכלל" את ההגנות והשירותים סביב הרכב על ידי מגוון כיסויים מומלצים ובכך להתאים אותו לצרכים האישיים שלכם. החל משירותי דרך וגרירה לכל תקלה שצצה ברכב בדרכים, דרך העמדת רכב חלופי במקרה של השבתה זמנית של הרכב לטיפול במוסך לאחר תאונה ועד לביטוח של מספר ימים להוספת נהגים צעירים לפוליסה. היכנסו לקרוא עוד אודות הכיסויים הניתנים להוספה במסגרת צד ג' לרכב!

 

ברכישת ביטוח צד ג' לרכב תיהנו מ-30% הנחה! 

  

 

 
לחצו כאן

 

 

 

למידע אודות ביטוחים נוספים לחצו כאן: ביטוח מקיף לרכב | ביטוח חובה

 

תודה רבה על המשוב.