ביטוח צד ג' לרכב

ביטוח ישיר מציעה ביטוח רכב במחיר אטרקטיבי ושירות יעיל ומהיר 24 שעות ביממה

רכשו ביטוח צד ג' בתהליך On-Line פשוט ונוח ותוכלו ליהנות מ-30% הנחה ומפריסה של 12 תשלומים ללא ריבית. אז למה לעשות סיפור מביטוח...?!

 

 

מהו ביטוח צד ג' לרכב?

ביטוח צד ג' מכסה אתכם בגין נזק שרכבכם גרם לרכב אחר. פגעתם במכונית של השכן? לא נעים, אבל אם ברשותכם ביטוח צד ג' חברת הביטוח תפצה את הצד השלישי בגין הנזק שנגרם לו. ביטוח זה כלול בתוך פוליסת ביטוח מקיף לרכב, אך ניתן כמובן גם לרכוש אותו בנפרד.

 

כמה עולה ביטוח רכב צד ג'?

תעריפי הביטוח נקבעים לפי נתוני הנהג העיקרי ברכב, סוג רכב והמאפיינים שלו, מספר של הנהגים הנוספים ברכב והנתונים שלהם. סכום הפיצוי יקבע על פי מידת הנזק שנגרם לצד ג'. חברת הביטוח תשלם אותו במלואו, כמובן בכפוף לתשלום השתתפות עצמית על ידי המבוטח ובמגבלות גבול האחריות שנקבעה בפוליסה.  

 

השתתפות עצמית

השתתפות עצמית היא סכום קבוע מראש בו אתה מחויב במידה וגרמת לנזק לצד ג'. קיימת אפשרות של תוספת תשלום במעמד רכישת הביטוח לצורך ביטול דמי ההשתתפות העצמית, כך שביטוח ישיר תכסה את הנזק כולו במקרה של נזק לצד ג' ואתה לא תחויב בכלום.

 

ביטוח צד ג'

 

כיסויים נוספים שניתן לרכוש במסגרת ביטוח צד ג' לרכב

שרותי דרך וגרירה: שירות בכל מקרה של תקלה או השבתה של הרכב הניתן 24 שעות ביממה בפריסה ארצית על ידי ספקים נבחרים ובעלי מוניטין. כיסוי זה נותן מענה נרחב למקרים אשר עלולים לקרות למבוטח בדרך: החל מתיקוני דרך קלים (יגבה תשלום על חלפים בלבד) והתנעת הרכב (בעת תקלה במערכת ההצתה או במנוע), דרך חילוץ הרכב ועד גרירתו במקרה תקלה/ תאונה/ גניבה.

 

חבילת פרימיום לנהגים: ניתנת למי שרוכש את שרותי הדרך והגרירה. חבילה זו כוללת בתוכה מספר שירותי ערך מוסף וביניהם:  

  • שירות החלפת הגלגל במקרה הצורך.
  • שירות מוסך זהב – הרכב יילקח מכם לטיפול במוסך. 
  • שירות טסט זהב - הרכב יילקח לביצוע הטסט השנתי. 
  • שירות אספקת דלק למקרה "שנתקעתם" בלי דלק ברכב.

*שירותים אלו ינתנו כנגד השתתפות עצמית, למעט שירות של החלפת הגלגל.

 

תיקון שמשות: מכסה נזק שנגרם לשמשות הרכב מכל סיבה, ללא צורך בהשתתפות עצמית, ואף כולל שירות תיקון שמשות עד הבית.

 

טיפול בתביעות צד ג': במידה ותצטרכו לתבוע מישהו על נזק שנגרם לרכבכם באשמתו, אנו נסייע לך עם ההליכים המשפטיים ובמידה ותזדקקו לייצוג משפטי של עורך-דין, נעמיד לרשותך עורך דין מטעמנו.

 

כיסוי לנהגים צעירים לתקופה של 4 ימים: כיסוי המותאם במיוחד עבור חיילים בחופשה אשר רוצים לנהוג במכונית המשפחתית בסופי שבוע. זהו כיסוי המוגבל רק ל-4 ימים המשחרר את בעל הרכב מרישום של הנהג הצעיר כנהג נוסף לכל תקופת הביטוח ובכך מאפשר לו לחסוך לו כסף רב.

 

ברכישת ביטוח צד ג' לרכב תיהנו מ-30% הנחה! 

  

 

 
לחצו כאן

 

 

 

למידע אודות ביטוחים נוספים לחצו כאן: ביטוח מקיף לרכב | ביטוח חובה

 

תודה רבה על המשוב.